Letní řeky Balkánu

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Letní řeky Balkánu - Bosna a Hercegovina

Letní řeky Balkánu

Letní řeky Balkánu
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Popis zájezdu

Skoro až mystický průnik do zapomenuté přírody Dinárských Alp vám přinese tento zájezd směřovaný do nitra Balkánského poloostrova. Během výpravy splujeme průzračnou řeku Vrbas protékající vápencovým kaňonem, smaragdovou Neretvu tekoucí soutěskou v opuštěných horách a řeku Una s monumentálními travertinovými vodopády. Velice působivá jsou i setkání s nebývale pohostinnými obyvateli a mírně exotická atmosféra Balkánu. A tak jak to u těchto zájezdů bývá, nechybí ani čas na slunění, koupání a pohodu.


Upozornění:

Na tento zájezd nelze uplatnit slevy ze systému CK Adventura.


Poznámka:
TECHNICKÉ VYBAVENÍ pro vodácké zájezdy typu lehké kanoe:

Pro úplný komfort námi nabízených služeb je v ceně zahrnuto zapůjčení lodí a potřebného vodáckého vybavení, odpovídajícího charakteru zájezdu. Jezdíme na samovylévacích kanoích YUKON. Na zájezdy uvedené v kapitole "lehké kanoe" se nepoužívají neoprenové obleky, boty a vodácké bundy.
PRŮVODCI:

O vaši bezpečnost na vodě se starají průvodci, kteří jsou proškoleni v rámci kurzů pořádaných vzdělávacím střediskem Škola sportů a pobytu v přírodě Adventura. Všichni průvodci mají kvalifikaci průvodce vodní turistiky a raftingu v souladu s platnou legislativou České republiky. Vzdělávací středisko Adventury má na pořádání kurzů pro vodácké průvodce přidělenou akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Značná část průvodců se navíc již zařadila i mezi držitele licence IRF – Mezinárodní federace raftingu, která metodicky zpracovává a pečuje o profesionální a bezpečnostní standardy raftingu.
Program

1. den:

Večerní odjezd z ČR, noční přejezd přes Rakousko do Bosny.2. - 3. den:

Vodácký program na řece Vrbas, pohodová plavba hlubokým vápencovým kaňonem, koupání, lov ryb.4. - 5. den:

Přejezd do pohoří Bjelasnica, pěší turistika, tradiční horské vesnice, večerní návštěva Sarajeva. Přesun na řeku Neretva.6. - 7. den:

Dvoudenní putování po smaragdové řece Neretva, noc ve volné přírodě, odpočinek u horského jezera.8. - 9. den:

Přesun k Bihači, cestou návštěva Plivského jezera. Splutí řeky Una, monumentální travertinové vodopády.10. - 11. den:

Odpočinek, koupání v průzračné řece. Noční přejezd přes Chorvatsko a Rakousko a návrat do ČR (Praha do 10:00).

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.