Residence Lorena - Bibione Pineda

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Lorena - Itálie - Adriatická riviéra - Bibione - Pineda
Lorena
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residence Lorena - Bibione Pineda
Ubytování
apartmán, E penta 10 - 2 ložnice s manželskou postelí, ložnice s manželskou postelí a přistýlkou, ložnice s jedním lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem (max. 10 osob, počet ložnic 4)
1. patro, balkon, 2 x, TV, lednice, sprcha, (sprchový kout), parkovací místo, kryté, 2. parkovací místo, kryté, nástupní dny sobota, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 09:30
Popis letoviska

Západní část letoviska Bibione se nazývá Bibione Pineda a jak její název napovídá je obklopená piniovými háji. Bibione Pineda je zárukou klidného prostředí, ve kterém můžete v jedné z vilek nebo apartmánových residencí strávit odpočinkovou ničím nerušenou dovolenou u moře. Všechny potřebné služby a zábavu máte nadosah v nedalekém centru Bibione, vzdáleném asi 4 km, kam se lze dopravit i veřejnou dopravou. Na opačné straně poloostrova, než je pláž, se nachází turistický přístav Porto Baseleghe.
Z Bibione se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:
Neodkládejte výběr dovolené v Bibione

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Bibione.

Popis objektu

Residence LORENA (Via delle Ortensie) se nachází na klidném místě, klientům je k dispozici společná zahrada a 2 krytá parkovací místa pro každý apartmán. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, TV a 2 balkony.

Vzdálenost od
pláže 250 m
Pozice objektu v letovisku
klidné místo
Venkovní dispozice
zahrada, oplocený areál
Minimální počet nocí
standardně 7
Nahrávám...

GPS souřadnice nejsou dostupné.