Residence Mira - Peschici

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Mira - Itálie - Apúlie - Gargano - Peschici
Mira
Doprava:
autobus, vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
Beroun, Brno, Hradec Králové více
Strava:
Bez stravy
750 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residence Mira - Peschici
Ubytování
apartmán, mono 3 - obývací pokoj s vyklápěcí manželskou postelí, dalším lůžkem a kuchyňským koutem. (max. 3 osoby, počet ložnic)
přízemí nebo patro, zahrádka, klimatizace, na vyžádání, 70 €/týden, lednice, sprcha, zahradní nábytek, parkoviště, nástupní dny, na vyžádání kdykoli, standardně sobota, příjezd od 17:00 do 20:00, odjezd od 09:00 do 10:00

apartmán, mono 4 - obývací pokoj s vyklápěcí manželskou postelí a patrovou postelí a kuchyňským koutem. (max. 4 osoby, počet ložnic)
přízemí nebo patro, zahrádka, klimatizace, na vyžádání, 70 €/týden, lednice, sprcha, zahradní nábytek, parkoviště, nástupní dny sobota, příjezd od 17:00 do 20:00, odjezd od 09:00 do 10:00

apartmán, trilo 5 - ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky nebo patrovou postelí, obývací pokoj s s gaučem a kuchyňským koutem. (max. 5 osob, počet ložnic 2)
přízemí nebo patro, zahrádka, klimatizace, na vyžádání, 70 €/týden, lednice, sprcha, zahradní nábytek, parkoviště, nástupní dny sobota, příjezd od 17:00 do 20:00, odjezd od 09:00 do 10:00

apartmán, trilo 6 - ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky nebo patrovou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem. (max. 6 osob, počet ložnic 2)
přízemí nebo patro, zahrádka, klimatizace, na vyžádání, 70 €/týden, lednice, sprcha, zahradní nábytek, parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 17:00 do 20:00, odjezd od 09:00 do 10:00
Popis letoviska
Peschici je pravděpodobně nejmalebnějším městečkem na pobřeží Gargána. Je vystavěné na 90 metrů vysoké skále, která spadá kolmo dolů do moře, vedle krásné písečné zátoky. Založeno bylo v 11. století vojáky chránícími území před Saracény a pro nás je zajímavé, že příchozí jižní Slované ovlivnili v minulých staletích místo tak výrazně, že určili jeho jméno, složeno ze slov „pesek“ a „cist“ ve významu „čistý písek“. Na první pohled se na městečko usazené na skále, které se vynoří za zátočinou mezi zelenými stromy a za skalnatými kopci, nedá zapomenout. Bílé barvy domů a vápencových skal ostře kontrastují s okolní záplavou zeleně v blízkém i vzdáleném okolí a modravým mořem splývajícím s obzorem. Díky své geografické poloze je jediným místem na italské pevnině, kde můžete vidět vycházet i zapadat slunce pouze z moře a do moře.
Popis objektu

Residence MIRA je situována v malebné zátoce, kterou lemují skaliska, a zároveň je ponořena do piniového lesíku. Nabízí minimarket, dětské hřiště, bazén pro dospělé a dětský bazén, tenisový kurt, víceúčelové hřiště, animace a parkoviště. Klientům je k dispozici minibus, kterým je zajištěn obousměrný transfer na privátní pláž. K využívání veškerých atrakcí, sportovišť a minibusu slouží klubová karta (povinně za poplatek v období 07.07 - 25.08., od 5 let 30 €/os./týden). Prostorná residence je rozdělena na hotelovou a apartmánovou část. V centrální hotelové části se nachází bar, recepce, místnost s TV a Wi-Fi. Mezi olivovníky a piniemi stojí řadové přízemní vilky (typy trilo mohou být i v patrových vilkách) navzájem oddělené zahrádkami, odkud má každý apartmán vlastní vstup. Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci (na vyžádání, za poplatek) a parkovací místo.

, Slevy a zvláštní nabídky

zdarma klubová karta v období 02.06. - 07.07. a 25.08. - 08.09.
sleva 10% při objednávce dvou týdnů do 23.06. a od 25.08.

Pláž
soukromá k objektu
Vzdálenost od
pláže 700 m, historického centra Peschici 12 km, centra s obchody 4 km, zastávky autobusu od vstupu do komplexu 20 m
Bazén
bazén pro dospělé a dětský bazén
Pozice objektu v letovisku
v první řadě budov u pláže
Vybavení objektu
recepce, Wi-Fi v objektu, v hotelové části, minimarket
Venkovní dispozice
piniový háj, prostorný pozemek, uprostřed zeleně
Minimální počet nocí
standardně 7
Děti
animace, dětské hřiště
Sport
tenis, víceúčelové hřiště
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.