Mira

Mira, Itálie, Apúlie, Gargano, Peschici, 1.9.2018, Bez stravy
Mira
Termín:
1.9. – 8.9.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129189311
1 153 Kč (-0 %)
750 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residence Mira - Peschici
Ubytování
apartmán, mono 3 - obývací pokoj s vyklápěcí manželskou postelí, dalším lůžkem a kuchyňským koutem. (max. 3 osoby, počet ložnic)
přízemí nebo patro, zahrádka, klimatizace, na vyžádání, 70 €/týden, lednice, sprcha, zahradní nábytek, parkoviště, nástupní dny, na vyžádání kdykoli, standardně sobota, příjezd od 17:00 do 20:00, odjezd od 09:00 do 10:00

apartmán, mono 4 - obývací pokoj s vyklápěcí manželskou postelí a patrovou postelí a kuchyňským koutem. (max. 4 osoby, počet ložnic)
přízemí nebo patro, zahrádka, klimatizace, na vyžádání, 70 €/týden, lednice, sprcha, zahradní nábytek, parkoviště, nástupní dny sobota, příjezd od 17:00 do 20:00, odjezd od 09:00 do 10:00

apartmán, trilo 5 - ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky nebo patrovou postelí, obývací pokoj s s gaučem a kuchyňským koutem. (max. 5 osob, počet ložnic 2)
přízemí nebo patro, zahrádka, klimatizace, na vyžádání, 70 €/týden, lednice, sprcha, zahradní nábytek, parkoviště, nástupní dny sobota, příjezd od 17:00 do 20:00, odjezd od 09:00 do 10:00

apartmán, trilo 6 - ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky nebo patrovou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem. (max. 6 osob, počet ložnic 2)
přízemí nebo patro, zahrádka, klimatizace, na vyžádání, 70 €/týden, lednice, sprcha, zahradní nábytek, parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 17:00 do 20:00, odjezd od 09:00 do 10:00
Popis letoviska
Peschici je pravděpodobně nejmalebnějším městečkem na pobřeží Gargána. Je vystavěné na 90 metrů vysoké skále, která spadá kolmo dolů do moře, vedle krásné písečné zátoky. Založeno bylo v 11. století vojáky chránícími území před Saracény a pro nás je zajímavé, že příchozí jižní Slované ovlivnili v minulých staletích místo tak výrazně, že určili jeho jméno, složeno ze slov „pesek“ a „cist“ ve významu „čistý písek“. Na první pohled se na městečko usazené na skále, které se vynoří za zátočinou mezi zelenými stromy a za skalnatými kopci, nedá zapomenout. Bílé barvy domů a vápencových skal ostře kontrastují s okolní záplavou zeleně v blízkém i vzdáleném okolí a modravým mořem splývajícím s obzorem. Díky své geografické poloze je jediným místem na italské pevnině, kde můžete vidět vycházet i zapadat slunce pouze z moře a do moře.
Popis objektu

Residence MIRA je situována v malebné zátoce, kterou lemují skaliska, a zároveň je ponořena do piniového lesíku. Nabízí minimarket, dětské hřiště, bazén pro dospělé a dětský bazén, tenisový kurt, víceúčelové hřiště, animace a parkoviště. Klientům je k dispozici minibus, kterým je zajištěn obousměrný transfer na privátní pláž. K využívání veškerých atrakcí, sportovišť a minibusu slouží klubová karta (povinně za poplatek v období 07.07 - 25.08., od 5 let 30 €/os./týden). Prostorná residence je rozdělena na hotelovou a apartmánovou část. V centrální hotelové části se nachází bar, recepce, místnost s TV a Wi-Fi. Mezi olivovníky a piniemi stojí řadové přízemní vilky (typy trilo mohou být i v patrových vilkách) navzájem oddělené zahrádkami, odkud má každý apartmán vlastní vstup. Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci (na vyžádání, za poplatek) a parkovací místo.

, Slevy a zvláštní nabídky

zdarma klubová karta v období 02.06. - 07.07. a 25.08. - 08.09.
sleva 10% při objednávce dvou týdnů do 23.06. a od 25.08.

Pláž
soukromá k objektu
Vzdálenost od
pláže 700 m, historického centra Peschici 12 km, centra s obchody 4 km, zastávky autobusu od vstupu do komplexu 20 m
Bazén
bazén pro dospělé a dětský bazén
Pozice objektu v letovisku
v první řadě budov u pláže
Vybavení objektu
recepce, Wi-Fi v objektu, v hotelové části, minimarket
Venkovní dispozice
piniový háj, prostorný pozemek, uprostřed zeleně
Minimální počet nocí
standardně 7
Děti
animace, dětské hřiště
Sport
tenis, víceúčelové hřiště
Cena zahrnuje
pronájem ubytování, spotřeba energií, plážový servis v ceně, do 08.07. a od 19.08., 1 x
Cena nezahrnuje
závěrečný úklid povinně za poplatek 30 €/pobyt - kuchyň uklízí klienti sami, jinak za poplatek 50 €/pobyt, klubová karta není v ceně pobytu, dětská postýlka, (pouze u typu trilo), na vyžádání, 50 €/týden, zvířata, malého vzrůstu povolena, na vyžádání, za poplatek, 50 €/pobyt, vratná kauce 100 €/pobyt/apt, plážový servis k dokoupení, od 08.7 do 19.8., 50 €/týden, minibus na pláž zdarma v období do 07.07. a od 25.08., za poplatek, v období 07.07. - 25.08. (v ceně klubové karty), 30 €, pobytová taxa není v ceně
Pořadatelem tohoto zájezdu je AZZURRO TOUR OPERATOR s.r.o., IČ 60697903.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK