MORAVSKÉ TOPLICE – TERME 3000 - APARTMÁNY, Slovinsko, 14.6.2018, Polopenze

MORAVSKÉ TOPLICE – TERME 3000 - APARTMÁNY

MORAVSKÉ TOPLICE – TERME 3000 - APARTMÁNY
Termín:
14.6. – 17.6.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:132462298
5 190 Kč (-0 %)
Popis
Lázně Terme 3000 se nacházejí v malém městečku Moravské Toplice, celková vodní plocha
je 5.000 m2. Vodní svět zahrnuje – 22 bazénů, 4 otevřené skluzavky, skluzavky s volným
pádem, největší atrakcí je 22 metrová rampa s dvěma skluzavkami o délce 170 m a 140 m.
Lázně dále nabízejí Tureckou a Finskou saunu, solárium, dětské hřiště, několik restaurací.
Jedinečná tmavá termální voda (v některých bazénech) s výjimečnými léčebnými vlastnostmi vyvěrá z hloubky 1175 až 1467 metrů a má teplotu 72 °C, čímž je tento přírodní zázrak zcela unikátní (uhličité prameny jsou většinou studené). Termo–minerální voda a přírodní léčebné bahno pomáhají při léčbě revmatických onemocnění, dechových potížích a kožních onemocnění (lupenka), rovněž při rehabilitacích po zranění a operacích pohybového aparátu.
Ubytování
APARTMÁNY**** – s možností přistýlky jsou 350 m od hotelu Termal, kam klienti docházejí
na polopenzi. Jsou vybaveny klimatizací, terasou, kuchyňkou, TV a telefonem.
Stravování
polopenze
Doprava
autobusová
Program
1. den - odjezd z Č. Budějovic v ranních hodinách přes Rakousko do Slovinska. Příjezd do Moravských Toplic, ubytování a od 13.00 hod. možnost koupání v termálním areálu.

2. – 3. den – celodenní odpočinek v lázních,

4. den – odjezd ze Slovinska, cestou zastávka v metropoli Štýrska v rakouském Grazu (UNESCO). Město bylo jedním z center vlády Habsburků. Příjezd do Č. Budějovic ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 3x ubytování v hotelu nebo v apartmánu s polopenzí (bufet), neomezené vstupné do sauny a hotelových bazénů a také do lázní Terme 3000, župan (pouze u hotelu), služby průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění, lázeňskou taxu (cca 1,40 EUR/noc/osoba – platba na místě). Příplatek za jednolůžkový pokoj v hotelu 800,- Kč.
Pořadatelem tohoto zájezdu je RoSlo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK