MORAVSKÉ TOPLICE - TERME 3000 - apartmány****

Vyhledávání zájezdu
České CK
Select country and destination
MORAVSKÉ TOPLICE - TERME 3000 - apartmány**** - Slovinsko

MORAVSKÉ TOPLICE - TERME 3000 - apartmány**** starstarstarstar

MORAVSKÉ TOPLICE - TERME 3000 - apartmány****
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze

Lázně Terme 3000 se nacházejí v malém městečku Moravské Toplice, celková vodní plocha je 5.000 m2. Vodní svět zahrnuje – 22 bazénů, 4 otevřené skluzavky, skluzavky s volným pádem, největší atrakcí je 22 metrová rampa s dvěma skluzavkami o délce 170 m a 140 m. Lázně dále nabízejí Tureckou a Finskou saunu, solárium, dětské hřiště, několik restaurací. Jedinečná tmavá termální voda (v některých bazénech) s výjimečnými léčebnými vlastnostmi vyvěrá z hloubky 1175 až 1467 metrů a má teplotu 72 °C, čímž je tento přírodní zázrak zcela unikátní (uhličité prameny jsou většinou studené). Termo–minerální voda a přírodní léčebné bahno pomáhají při léčbě revmatických onemocnění, dechových potížích a kožních onemocnění (lupenka), rovněž při rehabilitacích po zranění a operacích pohybového aparátu.

APARTMÁNY**** – s možností přistýlky jsou 350 m od hotelu Termal, kam klienti docházejí na polopenzi. Jsou vybaveny klimatizací, terasou, kuchyňkou, TV a telefonem.


Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic v ranních hodinách přes Rakousko do Slovinska. Příjezd do Moravských Toplic, ubytování a od 13.00 hod. možnost koupání v termálním areálu.

2. – 3. - 4. den – celodenní odpočinek v lázních,

4. nebo 5. den – odjezd ze Slovinska, cestou zastávka v metropoli Štýrska v rakouském Grazu (UNESCO). Město bylo jedním z center vlády Habsburků. Příjezd do Č. Budějovic ve večerních hodinách.


Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 3x / 4x ubytování v apartmánu s polopenzí (bufet), neomezené vstupné do sauny a také do lázní Terme 3000, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, lázeňskou taxu (cca 1,40 EUR/noc/osoba – platba na místě)

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.