MORAVSKÉ TOPLICE – TERME 3000 - HOTEL TERMAL

MORAVSKÉ TOPLICE – TERME 3000 - HOTEL TERMAL, Slovinsko, 23.8.2018, Polopenze

MORAVSKÉ TOPLICE – TERME 3000 - HOTEL TERMAL starstarstarstar

MORAVSKÉ TOPLICE – TERME 3000 - HOTEL TERMAL
LM
Termín:
23.8. – 26.8.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / 4 noci
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:132462294
5 790 Kč (-0 %)
Popis
Lázně Terme 3000 se nacházejí v malém městečku Moravské Toplice, celková vodní plocha
je 5.000 m2. Vodní svět zahrnuje – 22 bazénů, 4 otevřené skluzavky, skluzavky s volným
pádem, největší atrakcí je 22 metrová rampa s dvěma skluzavkami o délce 170 m a 140 m.
Lázně dále nabízejí Tureckou a Finskou saunu, solárium, dětské hřiště, několik restaurací.
Jedinečná tmavá termální voda (v některých bazénech) s výjimečnými léčebnými vlastnostmi vyvěrá z hloubky 1175 až 1467 metrů a má teplotu 72 °C, čímž je tento přírodní zázrak zcela unikátní (uhličité prameny jsou většinou studené). Termo–minerální voda a přírodní léčebné bahno pomáhají při léčbě revmatických onemocnění, dechových potížích a kožních onemocnění (lupenka), rovněž při rehabilitacích po zranění a operacích pohybového aparátu.
Ubytování
HOTEL TERMAL**** se nachází v areálu termálního komplexu Terme 3000. Hotel je přímo propojen krytou chodbou s léčebným centrem Thermalium, s ostatními částmi komplexu není spojen chodbou. Klimatizované pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, WC, fénem, SAT-TV, telefonem, županem, mini-barem. Většina pokojů má balkon.
Stravování
polopenze
Doprava
autobusová
Program
1. den - odjezd z Č. Budějovic v ranních hodinách přes Rakousko do Slovinska. Příjezd do Moravských Toplic, ubytování a od 13.00 hod. možnost koupání v termálním areálu.

2. – 3. den – celodenní odpočinek v lázních,

4. den – odjezd ze Slovinska, cestou zastávka v metropoli Štýrska v rakouském Grazu (UNESCO). Město bylo jedním z center vlády Habsburků. Příjezd do Č. Budějovic ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 3x ubytování v hotelu nebo v apartmánu s polopenzí (bufet), neomezené vstupné do sauny a hotelových bazénů a také do lázní Terme 3000, župan (pouze u hotelu), služby průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění, lázeňskou taxu (cca 1,40 EUR/noc/osoba – platba na místě).
Příplatek za jednolůžkový pokoj v hotelu 800,- Kč.
Pořadatelem tohoto zájezdu je RoSlo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK