MOSONMAGYARÓVÁR – AQUA HOTEL TERMAL***

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
MOSONMAGYARÓVÁR – AQUA HOTEL TERMAL*** - Maďarsko

MOSONMAGYARÓVÁR – AQUA HOTEL TERMAL*** starstarstar

MOSONMAGYARÓVÁR – AQUA HOTEL TERMAL***
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze

Termální lázně nedaleko historického centra města Mosonmagyaróvár se nacházejí uprostřed zeleně. Jsou založeny na termálním prameni s alkalickou, hydrogen-uhličitanovou vodou s obsahem mnoha rozpuštěných solí. Tato voda má výborné léčivé účinky a patří mezi 5 nejúčinnějších v Evropě. Tryská z hloubky 2 km a její teplota je 74 °C.
Léčebné koupele se doporučují především při degenerativních onemocněních kostí a pohybového ústrojí, revmatizmu, zánětech pohybového ústrojí a svalových onemocněních, pooperačních a poúrazových stavech, při Bechtěrevově nemoci, chronických gynekologických zánětech, úbytku vápníku.
Nabízí krytý plavecký bazén s teplotou 25-27 °C, dva menší venkovní léčebné bazény, jeden zčásti krytý sedací léčebný bazén s teplotou 35-37 °C. Dále je klientům k dispozici polokrytý termální bazén včetně jacuzzi a 3 zcela nové zážitkové bazény s termální vodou o teplotě 32-33 °C.

AQUA HOTEL TERMAL*** se nachází přímo v termálním areálu (není propojen krytou chodbou). Pokoje mají vlastní sociální zařízení, WC, fén, TV, telefon, mini-bar, trezor. Hotel má recepci, výtah, trezor, internet, úschovnu zavazadel, půjčovnu kol, prádelnu. Hostům je přímo v hotelu k dispozici: krytý bazén s termální vodou, finská sauna, infra sauna. Z hotelu přejdete rovnou do parku termálních lázní.

 PROGRAM:

1. den - odjezd z Č. Budějovic a Třeboně v ranních hodinách, přejezd přes Rakousko. Ubytování v hotelu, cca od 13.00 hod. koupání v lázních.

2. - 3. den – celodenní koupání v lázních, volný program.

4. den – po snídani možnost koupání v hotelové části lázní do cca 13.00 hodin, poté odjezd do ČR. Návrat do Č. Budějovic ve večerních hodinách.

 

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 3x ubytování s polopenzí (bufet), vstup do hotelových termálních bazénů, finské sauny a infra kabiny, vstup do termálního areálu a sauny, na přání zapůjčení županu, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena zájezdu nezahrnuje: pobytovou taxu cca 1 EUR / noc, cestovní pojištění, balkon, za příplatek 470,- Kč / pokoj / pobyt

 

Jednolůžkový pokoj za příplatek 1.100,- Kč / pobyt.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.