NÁRODNÍ PARKY CHORVATSKA A POBŘEŽÍ MĚSTA DALMÁCIE

NÁRODNÍ PARKY CHORVATSKA A POBŘEŽÍ MĚSTA DALMÁCIE, Chorvatsko, 21.9.2018, Polopenze

NÁRODNÍ PARKY CHORVATSKA A POBŘEŽÍ MĚSTA DALMÁCIE

NÁRODNÍ PARKY CHORVATSKA A POBŘEŽÍ MĚSTA DALMÁCIE
Termín:
21.9. – 26.9.2018
Změnit termín
Délka:6 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:493-3688
6 290 Kč (-0 %)

Odjezd z: Praha a České Budějovice
Návrat do: Praha a České Budějovice

Program ve spolupráci s CK Travel Sport:

1. den - odjezd z Prahy a Č. Budějovic (cca 24.00hod.) noční přejezd přes Rakousko.

2. den - NP Plitvická jezera (UNESCO), který se stal kulisou slavného westernu „Poklad na Stříbrném jezeře“. Procházka úžasným přírodním amfiteátrem, jehož osu tvoří 16 jezer spojených 92 kaskádami s průzračně čistou vodou. Přejezd na Trogirskou riviéru, ubytování v hotelu Kairos situovaném cca 100 m od moře a pobřežní promenády.

3. den - dopoledne fakultativní lodní výlet podél malebných ostrovů Drvenik, Krnjaši a Šolta (cena včetně občerstvení cca 100,- Kn/os., platba na místě) nebo individuální odpočinek u moře v místě pobytu. V odpoledních hodinách prohlídka Splitu, významného chorvatského přístavu s pestrou paletou historických a kulturních památek (staré město, Diokleciánův palác…).

4. den - prohlídka „perly Jadranu“ Šibeniku s impozantní katedrálou sv. Jakuba a útulnými uličkami stvořenými pro romantické duše. Přejezd do NP Krka, fascinující krajinné scenérie s kaskádami na řece Krka, z nichž nejznámější je Skradinská peřej, kterou tvoří 17 kaskád širokých až 100 m s výškovým rozdílem 45 m. Je možná projížďka lodí proti proudu řeky Krky až do přístaviště pod Skardinski vodopád. V podvečer návštěva Trogiru, města s pozoruhodně zachovaným historickým jádrem ležícím na malém ostrůvku spojeném s pevninou kamenným mostem.

5. den - zastávka v Zadaru, pátém největším městě Chorvatska s půvabným centrem nacházejícím se na poloostrově odděleném od pevniny tzv. Zadarským kanálem (římské fórum, chrám a bazilika, středověké kláštery a kostely…). Nenáročná procházka NP Paklenica, dechberoucí přírodní rezervací, jejíž páteří jsou kaňony dravých řek Malé a Velké Paklenice ležící ve stínu majestátného horského masivu Velebit. Noční přejezd do ČR.

6. den – příjezd do Č. Budějovic v ranních hodinách.

 

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 3x ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích v hotelu s polopenzí, pobytovou taxu, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupy do objektů.
Příplatek za jednolůžkový pokoj 1.500,-Kč.
Doporučená částka na vstupy cca 60 EUR

Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK