NÁVRAT NA BALT - Usedom - Rujána - Stralsund

NÁVRAT NA BALT - Usedom - Rujána - Stralsund, Německo, 12.7.2018, Snídaně

NÁVRAT NA BALT - Usedom - Rujána - Stralsund

NÁVRAT NA BALT - Usedom - Rujána - Stralsund
FM
Termín:
12.7. – 15.7.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:133263707
6 490 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Stravování
snídaně
Doprava
autobusová
Program
1. den - odjezd z Č. Budějovic po půlnoci, noční přejezd přes Prahu, Ústí nad Labem a Německo. Příjezd na ostrov Usedom – druhý největší v Baltském moři. Navštívíme Kaiserbäder – císařské lázně. Promenáda kolem moře spojuje 3 městečka – Ahlbeck, Heringsdorf a Bansin. Dovolenou zde trávila pruská šlechta včetně císaře. V Ahlbecku se nachází impozantní náplavka z roku 1898, jediný zachovaný originál na Baltu. V kavárně
Augusty Viktorie ochutnáme místní specialitu: rakytníkový dort. Další zastávkou v císařských lázních bude klidný Bansin – zde možnost koupání a ochutnávka rybích specialit. Přejezd na nocleh.
2. den - celodenní návštěva Stralsundu (památka UNESCO). Prohlídka hansovního města, cihlová gotika, Starý trh, radnice, kostel sv. Mikuláše, přístav, Oceaneum (mořské muzeum). Možnost hodinové plavby lodí po Baltu nebo koupání za hezkého počasí. Nocleh.
3. den - okruh po ostrově Rujána – křídové útesy v Národním parku Jasmund a letovisko Binz - nejkrásnější a nejluxusnější letovisko na Rujáně. Nádherné secesní stavby kontrastují s ošklivou architekturou s domy nacismu v nedaleké Proře. Nocleh.
4. den - po snídani odjezd zpět do ČR, při cestě zastávka u velkolepého barokního zámku Moritzburg, který je známý z pohádky „Tři oříšky pro Popelku“. Zámek obklopuje umělé jezírko s přírodním parkem. Příjezd do Č. Budějovic v nočních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 3x ubytování v hotelu se snídaní ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, služby průvodce, informační materiály, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění a vstupné
Doporučená částka na vstupy: cca 45 EUR
Pořadatelem tohoto zájezdu je RoSlo s.r.o., IČ 26087391.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK