NÁVRAT NA BALT - Usedom - Rujána - Stralsund

NÁVRAT NA BALT - Usedom - Rujána - Stralsund, Německo, 12.7.2018, Snídaně

NÁVRAT NA BALT - Usedom - Rujána - Stralsund

NÁVRAT NA BALT - Usedom - Rujána - Stralsund
Termín:
12.7. – 15.7.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:613-3530
6 690 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic po půlnoci, noční přejezd přes Prahu, Ústí nad Labem a Německo. Příjezd na ostrov Usedom – druhý největší v Baltském moři. Navštívíme Kaiserbäder – císařské lázně. Promenáda kolem moře spojuje 3 městečka – Ahlbeck, Heringsdorf a Bansin. Dovolenou zde trávila pruská šlechta včetně císaře. V Ahlbecku se nachází impozantní náplavka z roku 1898, jediný zachovaný originál na Baltu. V kavárně Augusty Viktorie ochutnáme místní specialitu: rakytníkový dort. Další zastávkou v císařských lázních bude klidný Bansin – zde možnost koupání a ochutnávka rybích specialit. Přejezd na nocleh.

2. den - celodenní návštěva Stralsundu (památka UNESCO). Prohlídka hansovního města, cihlová gotika, Starý trh, radnice, kostel sv. Mikuláše, přístav, Oceaneum (mořské muzeum). Možnost hodinové plavby lodí po Baltu nebo koupání za hezkého počasí. Nocleh.

3. den - okruh po ostrově Rujána – křídové útesy v Národním parku Jasmund a letovisko Binz - nejkrásnější a nejluxusnější letovisko na Rujáně. Nádherné secesní stavby kontrastují s ošklivou architekturou s domy nacismu v nedaleké Proře. Nocleh.

4. den - po snídani odjezd zpět do ČR, při cestě zastávka u velkolepého barokního zámku Moritzburg, který je známý z pohádky „Tři oříšky pro Popelku“. Zámek obklopuje umělé jezírko s přírodním parkem. Příjezd do Č. Budějovic v nočních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 3x ubytování v hotelu se snídaní ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, služby průvodce, informační materiály, pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění a vstupné
Doporučená částka na vstupy: cca 45 EUR

Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK