NORIMBERK - delfinárium a ZOO

NORIMBERK - delfinárium a ZOO, Německo, 21.7.2018, -

NORIMBERK - delfinárium a ZOO

NORIMBERK - delfinárium a ZOO
Termín:
21.7. – 21.7.2018
Změnit termín
Délka:1 den / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:166-3398
990 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Celodenní pobyt v překrásné ZOO s představením v nově otevřeném delfináriu. Představení cvičených delfínů a lachtanů trvá cca 30 minut a probíhá 3x denně. Kromě těchto zvířat jsou zde např. opice, medvědi, různé šelmy, antilopy.... Děti jistě neopomenou navštívit vybavená hřiště a dětské koutky.

Vstupné cca 13,50 EUR / dosp. os., 6,50 EUR / děti do 13 let.

Odjezd: v 05.00 hod - Č. Budějovice, Mariánské náměstí, návrat v pozdních nočních hod.

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK