Okruh Irskem a Anglie

Okruh Irskem a Anglie, Irsko, 19.7.2018, Bez stravy

Okruh Irskem a Anglie

Okruh Irskem a Anglie
Termín:
19.7. – 30.7.2018
Změnit termín
Délka:12 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:540-3624
13 990 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice, Písek, Plzeň, Praha
Návrat do: České Budějovice, Písek, Plzeň, Praha

Program:

1. den – odjezd z Č. Budějovic, Písku a Plzně, (Praha za příplatek 230,-Kč), v dopoledních hod. Cesta přes Německo do Calais. Noční trajekt do Doveru.

2. den ráno prohlídka historického města Bath (muzeum římských lázní, katedrála Lucerna západu, muzeum Jane Austenové, procházka mezi nádhernými georgiánskými domy a parky z 18. století), noční přejezd Walesem.

3. dentrajekt do Irska. Příjezd do NP Wiclow Mountains. Prohlídka údolí Dvou jezer (Glendalough) se slavným klášterem sv Kevina – tzv. irských Delf. Lehká turistika v okolí. Přejezd na ubytování.

4.denokruh podél poloostrova Dingle - rybářské městečko Dingle, keltská pevnost Dunbeg, nejzápadnější mys Irska Dunmore s vyhlídkou na soustroví Blasket, nejstarší kostelík v Irsku Gallarova oratoř, románské opatství Kilmalkedar.

5. denvyhlídková cesta Ring of Kerry (přírodní a historické zajímavosti) podél pobřeží poloostrova Iveragh. Zastávky v městečkách Waterville a Sneem. Průsmyk Moll´s Gap s vyhlídkou na nejvyšší horu Irska Carrauntoohill (1038 m).

6. denvýlet na 200 m vysoké Moherské útesy a fakultativně na Aranské ostrovy. Fakultativně plavba na ostrov Inisheer (cca 25,- EUR), odkud jsou hezké výhledy a kde je možné zahlédnou tuleně. Procházka k posvátnému prameni, pevnosti z doby bronzové a k ruinám středověkého strážního hradu.

7. denvýlet do pohoří Macgillycuddys Reeks: procházka soutěskou Gap of Dunloe (cca 12 km), poté přesedneme na loďky a vydáme se na 20 km dlouhou romantickou plavbu NP Killarney.

8. den - okruh podél jižního pobřeží Irska. Kolem zálivu Bantry do městečka Glengarriff, odtud plavba kolem skalisek, na kterých žijí desítky tuleňů, na ostrůvek Garinish (cca 13,- EUR), kde je možnost návštěvy pěkné botanické zahrady. Zastávka u šlechtického sídla Muckross.

9. den – turistika v NP Killarney – cesta k jezeru Devil´s Punch Bowl. Poté prohlídka města Killarney s katedrálou Panny Marie a příjemnými hospůdkami.

10. denpřejezd do centra irské metropole Dublinu, prohlídka města. Noční trajekt do Walesu.

11. denráno příjezd do Londýna do čtvrti Greenwich (prohlídka lodi Cutty Sark, areálu Old Royal Naval College, Národního námořního muzea, slavného parku, kterým prochází nultý poledník a Královské observatoře s jedinečným panoramatickým výhledem na Londýn). Nebo možnost fakultativně jízda metrem do centa Londýna. Večer trajekt do Francie.

12. den - příjezd do Č. Budějovic v odpoledních hodinách.

 

Cena zájezdu zahrnuje: 7x ubytování ve 4 lůžkových mobilhomech, dopravu klimatizovaným autobusem, trajekty, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, stravu, vstupy do objektů a lodě. Doporučená částka na vstupy: cca 70 Eur.

Ubytování: 7x nocleh v kompletně vybavených 4-5 lůžkových mobilhomech (s oddělenými dvoulůžkovými ložnicemi). Mobilhomy jsou vytápěny, mají vlastní sociální zařízení a lze si v nich připravovat stravu ve vybavené kuchyňce. Rekreační areál se nachází v oblasti jezera Leane nedaleko Killarney.

 

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK