OKRUH JIŽNÍ ITÁLIÍ, Itálie, 2.7.2018, Polopenze

OKRUH JIŽNÍ ITÁLIÍ starstarstar

OKRUH JIŽNÍ ITÁLIÍ
Termín:
2.7. – 8.7.2018
Změnit termín
Délka:7 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:374-3673
8 590 Kč (-0 %)

Odjezd z: Praha (možný svoz z Č. Budějovic)
Návrat do: Praha (možný svoz z Č. Budějovic)

 

Program ve spolupráci s CK Osvěta:

1. den - odjezd z Prahy (možný svoz z Č. Budějovic) v odpoledních hodinách, noční přejezd do Itálie

2. den - pěší procházka po Florencii (dóm St. Maria del Fiore, Campanila, galerie Degli Uffizi, socha Davida, most zlatníků..). Přejezd do oblasti Neapolského zálivu, ubytování v hotelu na ostrově Ischia, možnost koupání v moři nebo v termálních bazénech, večeře, nocleh. Fakultativně okruh ostrovem Ischia - např. Aragonský hrad, městečko Ischia Porto a Ponte, vyhlídka v Serrara Fontana, poloostrůvek Sant Angelo s prohlídkou centra. Cena za program na tento den cca 18 EUR / osoba.

3. den - po snídani přejezd trajektem na pevninu, pěší výstup na Vesuv (vstup 10 EUR / os.), Pompeje (vstup cca 13 EUR / os.) - prohlídka bývalého antického města. Odjezd zpět na ostrov Ischia, možnost koupání v termálních bazénech a v moři, večeře, nocleh. Cena za program na tento den cca 50 EUR / osoba + vstupné. Večeře, nocleh.

4. den - po snídani odjezd autobusem do přístavu. Jízda lodí na malebný ostrov Capri. Prohlídka ostrova, měst Capri a Anacapri, případně vily San Michel a Monte Solara - nejvyššího vrcholu ostrova, z něhož je velkolepý výhled na celý ostrov, Neapolský záliv, Vesuv a okolní ostrovy. Dále je možná okružní plavba lodí kolem ostrova. Navečer odjezd lodí zpět na Ischii. Návrat na hotel, možnost koupání v moři nebo v termálních bazénech, večeře, nocleh. Cena za program na tento den cca 81 EUR / osoba včetně lodě.

5. den - dopoledne možnost koupání. Odpoledne možnost kombinace výletu Pizza party a Aragonský hrad v ceně 28 EUR / osoba (vstupné na hrad 12 EUR) nebo jen Pizza party v ceně 15 EUR / osoba s ochutnávkou místní typické pizzy a vína z Ischie.

6. den - po snídani přejezd trajektem do Neapole, krátká zastávka na Santa Lucii. Odjezd do Říma, přeprava metrem do centra města, kde následuje půldenní prohlídka s průvodcem. Ve Vatikánu prohlídka Svatopetrského náměstí a křesťanského chrámu sv. Petra. Dále Andělský hrad, Pantheon, náměstí Navone, fontána di Trevi, Kapitol a památník Emanuela II., Forum Romanum a Colosseum, atd. Cena za program v Římě cca 20 EUR / osoba. Noční přejezd do ČR.

7. den - návrat v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, obousměrné trajektové lístky , 4x ubytování v hotelu*** / dependance (nedaleko moře na termálním ostrově Ischia) s termálním bazénem a polopenzí, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, fakultativní výlety – tj. trajekt na ostrovy Ischia a Capri, okružní jízdy místním autobusem, okružní plavba lodí kolem ostrova Capri, vstup do Pompejí a na Vesuv, metro v Římě. Pro absolvování celého programu bude zapotřebí cca 185 EUR. Příplatek za jednolůžkový pokoj 1.500,- Kč, pokoj s balkonem nebo terasou 600,- Kč / osoba, pobytová taxa cca 2 EUR / osoba / den, svoz Č. Budějovice, Písek + 500,- Kč / os. (při počtu min. 4 osob).
Doporučená částka na vstupy cca 70 EUR

ČASOVÁ SLEVA: při objednávce do 31.3.2018 - 10%, do 15.3.2018 - 5%.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK