OKRUH JIŽNÍ ITÁLIÍ

OKRUH JIŽNÍ ITÁLIÍ, Itálie, 30.7.2018, Polopenze

OKRUH JIŽNÍ ITÁLIÍ starstarstar

OKRUH JIŽNÍ ITÁLIÍ
Termín:
30.7. – 5.8.2018
Změnit termín
Délka:7 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:374-3674
8 590 Kč (-0 %)

Odjezd z: Praha (možný svoz z Č. Budějovic)
Návrat do: Praha (možný svoz z Č. Budějovic)

 

Program ve spolupráci s CK Osvěta:

1. den - odjezd z Prahy (možný svoz z Č. Budějovic) v odpoledních hodinách, noční přejezd do Itálie

2. den - pěší procházka po Florencii (dóm St. Maria del Fiore, Campanila, galerie Degli Uffizi, socha Davida, most zlatníků..). Přejezd do oblasti Neapolského zálivu, ubytování v hotelu na ostrově Ischia, možnost koupání v moři nebo v termálních bazénech, večeře, nocleh. Fakultativně okruh ostrovem Ischia - např. Aragonský hrad, městečko Ischia Porto a Ponte, vyhlídka v Serrara Fontana, poloostrůvek Sant Angelo s prohlídkou centra. Cena za program na tento den cca 18 EUR / osoba.

3. den - po snídani přejezd trajektem na pevninu, pěší výstup na Vesuv (vstup 10 EUR / os.), Pompeje (vstup cca 13 EUR / os.) - prohlídka bývalého antického města. Odjezd zpět na ostrov Ischia, možnost koupání v termálních bazénech a v moři, večeře, nocleh. Cena za program na tento den cca 50 EUR / osoba + vstupné. Večeře, nocleh.

4. den - po snídani odjezd autobusem do přístavu. Jízda lodí na malebný ostrov Capri. Prohlídka ostrova, měst Capri a Anacapri, případně vily San Michel a Monte Solara - nejvyššího vrcholu ostrova, z něhož je velkolepý výhled na celý ostrov, Neapolský záliv, Vesuv a okolní ostrovy. Dále je možná okružní plavba lodí kolem ostrova. Navečer odjezd lodí zpět na Ischii. Návrat na hotel, možnost koupání v moři nebo v termálních bazénech, večeře, nocleh. Cena za program na tento den cca 81 EUR / osoba včetně lodě.

5. den - dopoledne možnost koupání. Odpoledne možnost kombinace výletu Pizza party a Aragonský hrad v ceně 28 EUR / osoba (vstupné na hrad 12 EUR) nebo jen Pizza party v ceně 15 EUR / osoba s ochutnávkou místní typické pizzy a vína z Ischie.

6. den - po snídani přejezd trajektem do Neapole, krátká zastávka na Santa Lucii. Odjezd do Říma, přeprava metrem do centra města, kde následuje půldenní prohlídka s průvodcem. Ve Vatikánu prohlídka Svatopetrského náměstí a křesťanského chrámu sv. Petra. Dále Andělský hrad, Pantheon, náměstí Navone, fontána di Trevi, Kapitol a památník Emanuela II., Forum Romanum a Colosseum, atd. Cena za program v Římě cca 20 EUR / osoba. Noční přejezd do ČR.

7. den - návrat v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, obousměrné trajektové lístky , 4x ubytování v hotelu*** / dependance (nedaleko moře na termálním ostrově Ischia) s termálním bazénem a polopenzí, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, fakultativní výlety – tj. trajekt na ostrovy Ischia a Capri, okružní jízdy místním autobusem, okružní plavba lodí kolem ostrova Capri, vstup do Pompejí a na Vesuv, metro v Římě. Pro absolvování celého programu bude zapotřebí cca 185 EUR. Příplatek za jednolůžkový pokoj 1.500,- Kč, pokoj s balkonem nebo terasou 600,- Kč / osoba, pobytová taxa cca 2 EUR / osoba / den, svoz Č. Budějovice, Písek + 500,- Kč / os. (při počtu min. 4 osob).
Doporučená částka na vstupy cca 70 EUR

ČASOVÁ SLEVA: při objednávce do 31.3.2018 - 10%, do 15.3.2018 - 5%.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK