OKRUH NĚMECKEM A RAKOUSKEM

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
OKRUH NĚMECKEM A RAKOUSKEM - Německo

OKRUH NĚMECKEM A RAKOUSKEM

OKRUH NĚMECKEM A RAKOUSKEM
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze

Solnohradská jezera, Berchtesgaden, Orlí hnízdo, Kaprun, Krimmelské vodopády, Zell am See, Gossausee, Hallstatt

Program ve spolupráci s CK Osvěta:

1. den - odjezd z Prahy, Č. Budějovic v ranních hodinách. Dopoledne prohlídka městečka Mondsee. Poté přejezd do oblasti Salzburku, návštěva Berchtesgadenu a známého „Hitlerova Orlího hnízda“ umístěného v horské oblasti s překrásnými pohledy na okolní Alpy. Zastávka u nedalekého jezera Königsee a ve známém turistickém městečku Lofer. Odjezd do Maishofenu na ubytování v hotelu, večeře, nocleh.

2. den - po snídani návštěva známého údolí Kaprunnertal, kde se nachází mohutné přehradní dílo dvou vodních jezer a třech přehrad až ve výšce 2040 m.n.m.. Cesta vede tunely, horskou krajinou, místními autobusy a největším, otevřeným výtahem světa pro 185 osob jedoucím po svahu. Shlédnete zajímavé, technické vymoženosti a úchvatné přírodní scenérie. Program pokračuje soutěskou Sigmund –Thun Klamm, kterou vytvořila po století říčka vytékající z Klammského jezera. Jedná se o 320 metrů dlouhou cestu, po dřevěných schodech podél stěny soutěsky nad dravou říčkou. Poté odjezd do romantického údolí Vysokých Taur s mohutnými Krimmelskými vodopády. Procházka podél překrásných kaskád vodopádů řeky Aache (3,5 km, je možné použít i místní minibusem). Při návratu na ubytování krátká návštěva městečka Zell am See - s malebným jezerem. Ubytování, večeře, nocleh.

3. den - po snídani odjezd přes krásné rakouské vesničky romantickou přírodou k horskému jezeru Gossausee pod ledovcem Dachstein, procházka u jezera nebo výjezd lanovkou na okolní vrcholky. Dále návštěva městečka Hallstatt, ležícího nad stejnojmenným jezerem. Po prohlídce návrat do ČR. Příjezd do Č. Budějovic ve večerních hodinách.

 

Cena zájezdu zahrnuje:dopravu autobusem, 2x ubytování v hotelu s polopenzí, služby průvodce, pojištění CK

Cena zájezdu nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, vstupné, příplatek za jednolůžkový pokoj 800,- Kč.
Doporučená částka na vstupy, lanovky cca 70 EUR

Časová sleva: při objednávce do 31.1.2018 - 10%, do 15.3.2018 - 5%.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.