OKRUH NĚMECKEM A RAKOUSKEM, Německo, 25.5.2018, Polopenze

OKRUH NĚMECKEM A RAKOUSKEM

OKRUH NĚMECKEM A RAKOUSKEM
Termín:
25.5. – 27.5.2018
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:378-3694
3 890 Kč (-0 %)

Odjezd z: Praha a České Budějovice
Návrat do: Praha a České Budějovice

Solnohradská jezera, Berchtesgaden, Orlí hnízdo, Kaprun, Krimmelské vodopády, Zell am See, Gossausee, Hallstatt

Program ve spolupráci s CK Osvěta:

1. den - odjezd z Prahy, Č. Budějovic v ranních hodinách. Dopoledne prohlídka městečka Mondsee. Poté přejezd do oblasti Salzburku, návštěva Berchtesgadenu a známého „Hitlerova Orlího hnízda“ umístěného v horské oblasti s překrásnými pohledy na okolní Alpy. Zastávka u nedalekého jezera Königsee a ve známém turistickém městečku Lofer. Odjezd do Maishofenu na ubytování v hotelu, večeře, nocleh.

2. den - po snídani návštěva známého údolí Kaprunnertal, kde se nachází mohutné přehradní dílo dvou vodních jezer a třech přehrad až ve výšce 2040 m.n.m.. Cesta vede tunely, horskou krajinou, místními autobusy a největším, otevřeným výtahem světa pro 185 osob jedoucím po svahu. Shlédnete zajímavé, technické vymoženosti a úchvatné přírodní scenérie. Program pokračuje soutěskou Sigmund –Thun Klamm, kterou vytvořila po století říčka vytékající z Klammského jezera. Jedná se o 320 metrů dlouhou cestu, po dřevěných schodech podél stěny soutěsky nad dravou říčkou. Poté odjezd do romantického údolí Vysokých Taur s mohutnými Krimmelskými vodopády. Procházka podél překrásných kaskád vodopádů řeky Aache (3,5 km, je možné použít i místní minibusem). Při návratu na ubytování krátká návštěva městečka Zell am See - s malebným jezerem. Ubytování, večeře, nocleh.

3. den - po snídani odjezd přes krásné rakouské vesničky romantickou přírodou k horskému jezeru Gossausee pod ledovcem Dachstein, procházka u jezera nebo výjezd lanovkou na okolní vrcholky. Dále návštěva městečka Hallstatt, ležícího nad stejnojmenným jezerem. Po prohlídce návrat do ČR. Příjezd do Č. Budějovic ve večerních hodinách.

 

Cena zájezdu zahrnuje:dopravu autobusem, 2x ubytování v hotelu s polopenzí, služby průvodce, pojištění CK

Cena zájezdu nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, vstupné, příplatek za jednolůžkový pokoj 800,- Kč.
Doporučená částka na vstupy, lanovky cca 70 EUR

Časová sleva: při objednávce do 31.1.2018 - 10%, do 15.3.2018 - 5%.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK