OKRUH NĚMECKEM A RAKOUSKEM

OKRUH NĚMECKEM A RAKOUSKEM, Německo, 28.9.2018, Polopenze

OKRUH NĚMECKEM A RAKOUSKEM

OKRUH NĚMECKEM A RAKOUSKEM
Termín:
28.9. – 30.9.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:378-3697
3 890 Kč (-0 %)

Odjezd z: Praha a České Budějovice
Návrat do: Praha a České Budějovice

Solnohradská jezera, Berchtesgaden, Orlí hnízdo, Kaprun, Krimmelské vodopády, Zell am See, Gossausee, Hallstatt

Program ve spolupráci s CK Osvěta:

1. den - odjezd z Prahy, Č. Budějovic v ranních hodinách. Dopoledne prohlídka městečka Mondsee. Poté přejezd do oblasti Salzburku, návštěva Berchtesgadenu a známého „Hitlerova Orlího hnízda“ umístěného v horské oblasti s překrásnými pohledy na okolní Alpy. Zastávka u nedalekého jezera Königsee a ve známém turistickém městečku Lofer. Odjezd do Maishofenu na ubytování v hotelu, večeře, nocleh.

2. den - po snídani návštěva známého údolí Kaprunnertal, kde se nachází mohutné přehradní dílo dvou vodních jezer a třech přehrad až ve výšce 2040 m.n.m.. Cesta vede tunely, horskou krajinou, místními autobusy a největším, otevřeným výtahem světa pro 185 osob jedoucím po svahu. Shlédnete zajímavé, technické vymoženosti a úchvatné přírodní scenérie. Program pokračuje soutěskou Sigmund –Thun Klamm, kterou vytvořila po století říčka vytékající z Klammského jezera. Jedná se o 320 metrů dlouhou cestu, po dřevěných schodech podél stěny soutěsky nad dravou říčkou. Poté odjezd do romantického údolí Vysokých Taur s mohutnými Krimmelskými vodopády. Procházka podél překrásných kaskád vodopádů řeky Aache (3,5 km, je možné použít i místní minibusem). Při návratu na ubytování krátká návštěva městečka Zell am See - s malebným jezerem. Ubytování, večeře, nocleh.

3. den - po snídani odjezd přes krásné rakouské vesničky romantickou přírodou k horskému jezeru Gossausee pod ledovcem Dachstein, procházka u jezera nebo výjezd lanovkou na okolní vrcholky. Dále návštěva městečka Hallstatt, ležícího nad stejnojmenným jezerem. Po prohlídce návrat do ČR. Příjezd do Č. Budějovic ve večerních hodinách.

 

Cena zájezdu zahrnuje:dopravu autobusem, 2x ubytování v hotelu s polopenzí, služby průvodce, pojištění CK

Cena zájezdu nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, vstupné, příplatek za jednolůžkový pokoj 800,- Kč.
Doporučená částka na vstupy, lanovky cca 70 EUR

Časová sleva: při objednávce do 31.1.2018 - 10%, do 15.3.2018 - 5%.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK