Oravský hrad, skanzen Zuberec, termal park Oravice

Oravský hrad, skanzen Zuberec, termal park Oravice, Slovensko, Západní Tatry, 6.10.2018, Bez stravy

Oravský hrad, skanzen Zuberec, termal park Oravice

Oravský hrad, skanzen Zuberec, termal park Oravice
Termín:
6.10. – 6.10.2018
Změnit termín
Délka:1 den / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:148233734
490 Kč (-0 %)
Popis
Program zájezdu:

Odjezd z nástupních míst v brzkých ranních hodinách. První zastávka je prohlídka Oravského hradu - je to výrazná dominanta oravského regionu, patří mezi nejvýznamnější památky hradního stavitelství na území Slovenska. Přejezd do nedalekého ZUBERCE – SKANZEN, který je jedinečným skanzenem regionální lidové architektury a řadí se k nejkrásnějším muzeím

architektury v Evropě. Poté půldenní koupání v Termal aquaparku ORAVICA, který výjimečný nejen svou geotermální léčivou vodou, ale zároveň mnoho zábavy a atrakcí pro rodiny s dětmi.
Zájezd zahrnuje
Doprava lux. busem, Celodenní průvodce
Zájezd nezahrnuje
Vstupy – Oravský hrad cca – 7 Euro/dospělý, Vstupy - skanzen Zuberec – 3 Euro/dospělý, Vstupy - Aquapark Oravica cca 10 Euro/dospělý, Pojištění léčeb. výloh
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK - Valaška spol. s r.o., IČ 46580051.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK