Pace, Itálie, Kampánie, Paestum, 12.5.2018, Polopenze
Pace
Termín:
12.5. – 19.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:133956812
9 080 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Pace
Popis
hotel obklopený středomořskou vegetací je umístěn v klidné části Paesta a nachází se nedaleko zóny Laura (100 m) vyhledávané pro své typické restaurace, pizzerie, obchůdky. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je 250 m od hotelu.
Pláž
Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je 250 m od hotelu.
Strava
polopenze nebo plná penze – snídaně kontinentální, formou bufetu, oběd a večeře servírované, první a druhý chod, příloha, ovoce, voda (ostatní nápoje nejsou v ceně)
Typ ubytování
vkusně a elegantně vybavený dvoupatrový hotel; pokoje jsou dvoulůžkové s manželským lůžkem, třílůžkové s manželským lůžkem a postelí a čtyřlůžkové s manželským lůžkem a palandou. V každém pokoji je klimatizace, telefon, TV, koupelna a WC, balkón.
Cena zahrnuje
7x ubytování, se stravou dle ceníku
Povinný poplatek
možná pobytová taxa
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK TEP TOUR s.r.o., IČ 25004697.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK