PALETA Z DOLOMIT A JEZERO LAGO DI GARDA

Vyhledávání zájezdu
České CK
Select country and destination
PALETA Z DOLOMIT A JEZERO LAGO DI GARDA - Itálie

PALETA Z DOLOMIT A JEZERO LAGO DI GARDA

PALETA Z DOLOMIT A JEZERO LAGO DI GARDA
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze

Program ve spolupráci s CK Mayer Crocus:

1. den – odjezd z Prahy a Č. Budějovic ve večerních hodinách do Itálie.
2. den - ráno krátká procházka kolem jezera Misurina. Zastávka v olympijské Cortina d‘Ampezzo. Poté panoramatická trasa průsmyky s výhledy na rozeklané vrcholky dolomitských velikánů a na nejvyšší vrchol Marmoladu (3.342 m). Možnost výjezdu lanovkou do výšky téměř 3.000 m ze sedla Pordoi. Ve večerních hodinách ubytování v oblasti Lago di Garda.
3. den – jezero Lago di Garda: malebná Sirmione - pohádkový scaligerský hrad, který je téměř celý obklopený vodou. Saló - místo, odkud řídil republiku B. Mussolini. Procházka přístavním městečkem Riva del Garda. Návrat na nocleh do hotelu.
4. den – ráno prohlídka historického centra Bolzana a návštěva muzea s expozicí ledového muže Ötziho. V poledne výjezd lanovkou na náhorní plošinu Ritten. Dále přejezd horským vláčkem do Collalba. Zastávka u rychlobruslařského areálu (tréninkové centrum M.Sáblíkové). Odpoledne nenáročná turistická vycházka (cca 4 km) k unikátním skalním útvarům Pyramidy di Terra. Odjezd do ČR ve večerních hodinách.
5. den – návrat do Č. Budějovic v ranních hodinách.

 

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 2x ubytování v hotelu s vlastním příslušenstvím, 2x polopenzi, průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje: vstupy, lanovku, cestovní pojištění.

Doporučená částka na vstupy 30 EUR.

Časová sleva: do 15.2.2018 - 200,- Kč.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.