PEKELNÉ HORY - VYSOKOHORSKÁ TURISTIKA

PEKELNÉ HORY - VYSOKOHORSKÁ TURISTIKA, Rakousko, 22.9.2018, Bez stravy

PEKELNÉ HORY - VYSOKOHORSKÁ TURISTIKA

PEKELNÉ HORY - VYSOKOHORSKÁ TURISTIKA
Termín:
22.9. – 23.9.2018
Změnit termín
Délka:2 dny / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:715-3686
2 390 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Program:

1. den – odjezd z Č. Budějovic v 06.00 hod. Příjezd do Ebensee a odtud výjezd lanovkou k chatě Feuerkogelhaus (1.592 m). Odtud budeme pokračovat po náhorní plošině až na vrchol Grosser Höllkogel (1.862 m). Zastavíme se v horské chatě Riederhütte (1.752 m). Dál budeme pokračovat krásnou krajinou s výhledy přes několik vrcholů až k chatě Hochleckenhaus (1.572 m). Celkem cca 7 hodin.

2. den – od chaty se vydáme na vrchol s křížem Brunnkogel (1.708 m) odkud je možné vidět až 6 jezer Solné komory. Poté následuje sestup k jezeru Hinterer Langbathsee (732 m) a Vorderer Langbathsee (664 m), kde na nás bude čekat autobus. Celkem cca 5 hodin. Procházky k pozoruhodnému Grüner See. Příjezd do Č. Budějovic ve večerních hodinách.

Výlet je naplánován na září, kdy se krajina krásně probarvuje podzimními barvami a cestou jsou úžasné výhledy.

 

Ubytování: nocleh na příjemné horské chatě Hochleckenhaus. Spí se na matracích ve společné noclehárně, teplé deky jsou k dispozici. Je nutná vlastní vložka do spacáku.

Stravování: doporučujeme si kupovat večeři a snídani na chatách. Snídaně v ceně cca 9,50 EUR, polévka cca 5 EUR, hlavní jídlo od cca 10 EUR a pivo od cca 4 EUR. Pokud si chcete vařit sami, je nutné mít vlastní věci na vaření včetně vařiče. Vařit lze pouze venku, ne v chatě.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování v horské chatě v hromadné útulně, služby průvodce, informační materiály, pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje: stravu a cestovní pojištění, lanovka cca 15 EUR

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK