Pelješac - Trpanj - Hotel Faraon***

Vyhledávání zájezdu
České CK
Select country and destination
Pelješac - Trpanj - Hotel Faraon*** - Chorvatsko

Pelješac - Trpanj - Hotel Faraon*** starstarstar

Pelješac - Trpanj - Hotel Faraon***
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
All inclusive

Hotel Faraon se nachází v krásném prostřední přímo u moře na poloostrově Pelješac v malé rybářské vesnici Trpanj. Centrum s obchody a malým přístavem (s pravidelným trajekterm do Ploce) je vzdálené cca 200 m. Hotel byl renovovaný a je vhodný i pro náročnější klientelu. Oblázková pláž s mírným vstupem do vody (vhodná pro děti) se nachází cca 20 m od hotelu.

Vybavení: 115 pokojů, recepce s terasou, trezor, klimatizovaná restaurace s terasou a aperitiv barem. Ve venkovní části hotel nabízí bazén se sladkou vodou a odděleným dětským bazénem, all inclusive bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (místní poskytovatelé).

Ubytování: dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, vybavení - koupelna, TV, telefon, fén, klimati - zace, Wi-Fi zdarma, balkon na mořskou stranu. Možnost rodinného pokoje, který je větší (některé bez balkonu).

Pro děti: hotelový mini club (4 – 12 let), samostatný dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání.

Sport: stolní tenis, šipky a bocce. Za poplatek vodní sporty na pláži a půjčovna kol.

Zábava: denní a večerní animační program 6x týdně.

Stravování: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední občerstvení, čaj / káva a sušenky na baru u bazénu (16:00 – 17:00 hodin). Během jídla a v baru u bazénu džusy, červené a bílé víno, pivo a místní alkoholické nápoje (10:00 – 23:00 hodin)

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 7x ubytování v hotelu, stravování all inclusive, služby delegáta na telefonu, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění. Sleva na vlastní dopravu 2.000,- Kč

Příplatky: 
400,- Kč / osoba - na objednávky po 1.1.2018
400,-Kč / osoba za jednolůžkový pokoj.

 

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.