PERLY JIŽNÍ ANGLIE

PERLY JIŽNÍ ANGLIE, , 14.8.2018, Snídaně

PERLY JIŽNÍ ANGLIE

PERLY JIŽNÍ ANGLIE
Termín:
14.8. – 19.8.2018
Změnit termín
Délka:6 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:665-3678
8 890 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice a Plzeň
Návrat do: České Budějovice a Plzeň

Program ve spolupráci s CK Intertrans:

1. den - odjezd z Č. Budějovic a Plzně, tranzit Německem a Belgií do francouzského Calais.

2. den - dopoledne přejezd trajektem do Británie. Odpoledne návštěva královského městečka Windsor s možností prohlídky zámku, který je víkendovou rezidencí britské královny Alžběty II. V rámci prohlídky navštívíte státní apartmány i bohatě zdobenou kapli sv. Jiří, kde je pohřbeno mnoho králů a královen. Ubytování.

3. den - dopoledne návštěva univerzitního města Oxford s Christ Church College. Přejezd ke Stonehenge – nejznámější prehistorické památce v Evropě, kterou tvoří soubor megalitů obrovské velikosti a váhy až 50 tun. Na závěr středověké městečko Salisbury, jehož perlou je raně gotická katedrála s nejvyšší kostelní věží v Anglii. Návrat do hotelu, nocleh.

4. den - prohlídka největšího přímořského letoviska v jižní Anglii, Brightonu (úzké uličky, které tvoří jádro staré rybářské vesničky, z níž se vyvinul Brighton...) Odpoledne přejezd do blízkého národního parku Seven Sisters s úchvatnými přírodními scenériemi, skalnatým pobřežím s výhledy na slavné, zářivě bílé křídové útesy. Večer návrat do hotelu, nocleh.

5. den - pěší prohlídka aristokratického Westminsteru – budovy Parlamentu s věží se zvonem Big Ben, vládní třída Whitehall včetně známé Downing Street, Buckinghamský palác – sídlo královny, čtvrť Soho, tržnice Covent Garden, náměstí Piccadilly Circus a Trafalgar Square. Odpoledne možnost návštěvy Muzea voskových figurín Madame Tussaud’s nebo věhlasné British Museum či National Gallery. Osobní volno je možné využít k nákupům na nejznámější londýnské obchodní třídě Oxford Street. Okružní jízda - most Tower Bridge, pevnost Tower, katedrála sv. Pavla. Večer odjezd z Londýna a Eurotunelem zpět do Francie.

6. den - tranzit Belgií a Německem, příjezd do ČR v odpoledních (večerních) hodinách.

Sleva: 3.osoba na přistýlce 300,- Kč /os. / pobyt.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 3x ubytování v hotelu se snídaní ve 2-3 lůžkových pokojích s příslušenstvím, 2x trajekt, služby průvodce, komplexní pojištění

Cena zájezdu nezahrnuje: vstupné, svoz z Č. Budějovic do Prahy a zpět + 450,- Kč (minimální počet 3 osoby). Doporučená částka na vstupy: 100 GBP

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK