PERLY JIŽNÍ ANGLIE, , 14.8.2018, Snídaně

PERLY JIŽNÍ ANGLIE

PERLY JIŽNÍ ANGLIE
Termín:
14.8. – 19.8.2018
Změnit termín
Délka:6 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:665-3678
8 890 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice a Plzeň
Návrat do: České Budějovice a Plzeň

Program ve spolupráci s CK Intertrans:

1. den - odjezd z Č. Budějovic a Plzně, tranzit Německem a Belgií do francouzského Calais.

2. den - dopoledne přejezd trajektem do Británie. Odpoledne návštěva královského městečka Windsor s možností prohlídky zámku, který je víkendovou rezidencí britské královny Alžběty II. V rámci prohlídky navštívíte státní apartmány i bohatě zdobenou kapli sv. Jiří, kde je pohřbeno mnoho králů a královen. Ubytování.

3. den - dopoledne návštěva univerzitního města Oxford s Christ Church College. Přejezd ke Stonehenge – nejznámější prehistorické památce v Evropě, kterou tvoří soubor megalitů obrovské velikosti a váhy až 50 tun. Na závěr středověké městečko Salisbury, jehož perlou je raně gotická katedrála s nejvyšší kostelní věží v Anglii. Návrat do hotelu, nocleh.

4. den - prohlídka největšího přímořského letoviska v jižní Anglii, Brightonu (úzké uličky, které tvoří jádro staré rybářské vesničky, z níž se vyvinul Brighton...) Odpoledne přejezd do blízkého národního parku Seven Sisters s úchvatnými přírodními scenériemi, skalnatým pobřežím s výhledy na slavné, zářivě bílé křídové útesy. Večer návrat do hotelu, nocleh.

5. den - pěší prohlídka aristokratického Westminsteru – budovy Parlamentu s věží se zvonem Big Ben, vládní třída Whitehall včetně známé Downing Street, Buckinghamský palác – sídlo královny, čtvrť Soho, tržnice Covent Garden, náměstí Piccadilly Circus a Trafalgar Square. Odpoledne možnost návštěvy Muzea voskových figurín Madame Tussaud’s nebo věhlasné British Museum či National Gallery. Osobní volno je možné využít k nákupům na nejznámější londýnské obchodní třídě Oxford Street. Okružní jízda - most Tower Bridge, pevnost Tower, katedrála sv. Pavla. Večer odjezd z Londýna a Eurotunelem zpět do Francie.

6. den - tranzit Belgií a Německem, příjezd do ČR v odpoledních (večerních) hodinách.

Sleva: 3.osoba na přistýlce 300,- Kč /os. / pobyt.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 3x ubytování v hotelu se snídaní ve 2-3 lůžkových pokojích s příslušenstvím, 2x trajekt, služby průvodce, komplexní pojištění

Cena zájezdu nezahrnuje: vstupné, svoz z Č. Budějovic do Prahy a zpět + 450,- Kč (minimální počet 3 osoby). Doporučená částka na vstupy: 100 GBP

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK