Vyhledávání zájezdu
České CK
Select country and destination
Ples upírů - Česká republika

Ples upírů

Ples upírů
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-

Spolu se svým plachým asistentem Alfredem se známý upírolog profesor Abronsius vydává na cestu do daleké Transylvánie, kde je údajně nejlepší podnebí pro upíry, aby je zde vypátral a pak zlikvidoval.

Ve zchátralém hostinci, kde kraluje podivínský Chagal se svojí manželkou Rebeccou, najdou útočiště před mrazivou nocí. Alfred se na první pohled až po uši zamiluje do Sarah, krásné dcery hostinského. Profesor Abronsius i jeho asistent si nemůžou nevšimnout tun česneku, který zdobí celou hospodu, a brzy se dozvědí i o jasných případech upířího pokousání...

A objevuje se i osoba, odpovědná za mnoho tajemných incidentů v obci: mocný upíří hrabě von Krolock. Ten svádí mladičkou Sarah, kterou se snaží oklamat svým šarmem a jejím pozváním na svůj hrad. Alfred a profesor, znepokojeni jejím náhlým zmizením, vyráží hledat dívku a odhalit upíří tajemství. Hrabě Krolock je s velkou noblesou vítá na svém hradě a přikáže svému sluhovi Koukolovi, aby se o ně staral se vší možnou péčí jako o nejvzácnější hosty... V příštích 24 hodinách se začnou valit události, vrcholící slavnostním půlnočním zámeckým plesem, na který zve hradní pán i své poddané, kteří vylézají z hrobů a připravují se na velkou hostinu.

Přímo před očima profesora Abronsiuse a Alfreda zve hrabě Krolock Sarah, omámenou jeho démonickou aurou, k tanci...

Podaří se profosorovi a Alfredovi zachránit dívku a uniknout ze spárů osudu?

 

Dr. František Janeček a Filip Janeček ve spolupráci s VBW International GmbH uvádějí SVĚTOVÝ MUZIKÁLOVÝ HIT autorské dvojice Michael Kunze a Jim Steinman.

Hrají: Marian Vojtko, Bohuš Matuš, Michaela Gemrotová, Natálie Grossová, Tomáš Vaněk, Michaela Nosková......

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.