PODHÁJSKÁ - Mrtvé moře na Slovensku

Vyhledávání zájezdu
České CK
Select country and destination
PODHÁJSKÁ - Mrtvé moře na Slovensku - Slovensko

PODHÁJSKÁ - Mrtvé moře na Slovensku

PODHÁJSKÁ - Mrtvé moře na Slovensku
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Snídaně

Termální voda v Podhájské je světovým unikátem s blahodárnými účinky na lidský organismus. Podrobná studie ukázala, že při některých zdravotních problémech (především astma a některé kožní vyrážky) má lepší a trvalejší regenerační efekt než voda z Mrtvého moře. Má také velice dobré účinky při léčbě dny, štítné žlázy a pohybového ústrojí. V areálu termálního koupaliště je celkem 7 bazénů včetně tobogánu a nově otevřené kryté wellness centrum.

Penzion Quatro II, III - nový rodinný penzion se skládá ze 2 budov a je pouze 300 m od termálního koupaliště. Nový Penzion Quatro IV se nachází v mírném svahu cca 400m od termálního koupaliště. Svoz na koupaliště zdarma. Vybavení: společenská místnost, kde se podávají snídaně, zahrada s posezením, internet. Ubytování: 2 a 3 lůžkové pokoje s možností přistýlky se sprchou, WC, TV, ledničkou a internetem, balkonem nebo terasou. Stravování: snídaně – bufet.

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic v ranních hodinách. Ubytování, koupání.

2. – 7. den – volný program, koupání.

8. den – po snídani odjezd do ČR. Návrat do Č. Budějovic v odpoledních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 7x ubytování se snídaní, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku.

Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupné do termálních bazénů (vstup 6x: dosp.osoba cca 33,- EUR, dítě 3 - 15let cca 22,- EUR, ZTP cca 30,- EUR). Doplatek za jednolůžkový pokoj 1.120,- Kč / pobyt / Quatro IV, 1.680,- Kč / pobyt / Quatro II, III

 

 

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.