PODHÁJSKÁ - Mrtvé moře na Slovensku, Slovensko, 12.5.2018, Snídaně

PODHÁJSKÁ - Mrtvé moře na Slovensku

PODHÁJSKÁ - Mrtvé moře na Slovensku
Termín:
12.5. – 19.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:134-3658
5 350 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Termální voda v Podhájské je světovým unikátem s blahodárnými účinky na lidský organismus. Podrobná studie ukázala, že při některých zdravotních problémech (především astma a některé kožní vyrážky) má lepší a trvalejší regenerační efekt než voda z Mrtvého moře. Má také velice dobré účinky při léčbě dny, štítné žlázy a pohybového ústrojí. V areálu termálního koupaliště je celkem 7 bazénů včetně tobogánu a nově otevřené kryté wellness centrum.

Penzion Quatro II, III - nový rodinný penzion se skládá ze 2 budov a je pouze 300 m od termálního koupaliště. Nový Penzion Quatro IV se nachází v mírném svahu cca 400m od termálního koupaliště. Svoz na koupaliště zdarma. Vybavení: společenská místnost, kde se podávají snídaně, zahrada s posezením, internet. Ubytování: 2 a 3 lůžkové pokoje s možností přistýlky se sprchou, WC, TV, ledničkou a internetem, balkonem nebo terasou. Stravování: snídaně – bufet.

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic v ranních hodinách. Ubytování, koupání.

2. – 7. den – volný program, koupání.

8. den – po snídani odjezd do ČR. Návrat do Č. Budějovic v odpoledních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 7x ubytování se snídaní, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku.

Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupné do termálních bazénů (vstup 6x: dosp.osoba cca 33,- EUR, dítě 3 - 15let cca 22,- EUR, ZTP cca 30,- EUR). Doplatek za jednolůžkový pokoj 1.120,- Kč / pobyt / Quatro IV, 1.680,- Kč / pobyt / Quatro II, III

 

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK