PODHÁJSKÁ - Mrtvé moře na Slovensku

PODHÁJSKÁ - Mrtvé moře na Slovensku, Slovensko, 8.9.2018, Snídaně

PODHÁJSKÁ - Mrtvé moře na Slovensku

PODHÁJSKÁ - Mrtvé moře na Slovensku
Termín:
8.9. – 15.9.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:134-3660
5 350 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Termální voda v Podhájské je světovým unikátem s blahodárnými účinky na lidský organismus. Podrobná studie ukázala, že při některých zdravotních problémech (především astma a některé kožní vyrážky) má lepší a trvalejší regenerační efekt než voda z Mrtvého moře. Má také velice dobré účinky při léčbě dny, štítné žlázy a pohybového ústrojí. V areálu termálního koupaliště je celkem 7 bazénů včetně tobogánu a nově otevřené kryté wellness centrum.

Penzion Quatro II, III - nový rodinný penzion se skládá ze 2 budov a je pouze 300 m od termálního koupaliště. Nový Penzion Quatro IV se nachází v mírném svahu cca 400m od termálního koupaliště. Svoz na koupaliště zdarma. Vybavení: společenská místnost, kde se podávají snídaně, zahrada s posezením, internet. Ubytování: 2 a 3 lůžkové pokoje s možností přistýlky se sprchou, WC, TV, ledničkou a internetem, balkonem nebo terasou. Stravování: snídaně – bufet.

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic v ranních hodinách. Ubytování, koupání.

2. – 7. den – volný program, koupání.

8. den – po snídani odjezd do ČR. Návrat do Č. Budějovic v odpoledních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 7x ubytování se snídaní, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku.

Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupné do termálních bazénů (vstup 6x: dosp.osoba cca 33,- EUR, dítě 3 - 15let cca 22,- EUR, ZTP cca 30,- EUR). Doplatek za jednolůžkový pokoj 1.120,- Kč / pobyt / Quatro IV, 1.680,- Kč / pobyt / Quatro II, III

 

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK