POHOŘÍ ROFAN, Rakousko, 27.7.2018, Bez stravy

POHOŘÍ ROFAN

POHOŘÍ ROFAN
Termín:
27.7. – 29.7.2018
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:705-3633
3 590 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Program:

1. den – odjezd z Č. Budějovic v ranních hodinách. Vydáme se z parkoviště Kanzelkehre (896 m) po lesní cestě směrem k chatě Schermsteinalm a přes sedlo Krahnsattel se dostaneme do nitra sice nevelkého, ale krásného pohoří Rofan. Kdo bude mít ještě dostatek sil a chuti, může si túru prodloužit výstupem na Vorderes Sonnwendjoch (2.224 m) a po úžasné a nenáročné hřebenovce Schafsteig přejít do sedla Schafsattel (2.000 m).
Po cestě uvidíme pasoucí se ovce, kamzíky, sviště aj. Následuje pohodový sestup k chatě Efurter Hütte (1.831 m). (Celkem cca 15 km / 1.200 m).
2. den – čeká nás pohodový výlet ke krásnému jezeru Zireiner See (1.800 m). Cestu k jezeru si zpestříme přechodem přes vrchol Haidachstellwand (2.192 m). Cestu zpět po hřebenovce přes vrcholy Rofanspitze (2.259 m), Rosskopf, Seekarlspitze (2.261 m) a Spieljoch. Tímto obejdeme po turistické cestě všech 5 vrcholů a vrátíme se zpět na chatu Efurter Hütte. (Celkem cca 14 km / 800 m ↑↓).
3. den – Po noci strávené v příjemné chatě nás bude čekat výstup na nejvyšší vrchol pohoří Hochiss (2.299 m). Půjdeme po nenáročné horské pěšině až do sedla pod tímto vrcholem. Odtud bude následovat krátký výstup k vrcholovému kříži a stejnou cestou zpět do sedla. Déle budeme pokračovat sestupem širokým údolím k chatě Dalfazalm (1.692 m) a dále k vodopádům Dalfazer Wasserfall. Sestup k jezeru Achensee (970 m) k autobusu. Možnost koupání. (Celkem cca 12 km / 500 m ↑ + 1.500 m ↓).

Ubytování: nocleh na horské chatě Efurter Hütte (1.831 m). Spí se na matracích ve společné noclehárně, teplé deky jsou k dispozici. Je nutná vlastní vložka do spacáku. Doporučujeme vzít si vlastní spacák. Příplatek za ubytování ve dvoulůžkovém pokoji 400,- Kč / osoba.
Stravování: doporučujeme si kupovat večeři a snídani na chatě. Snídaně v ceně cca 8 EUR, polévka cca 5 EUR, hlavní jídlo od cca 10 EUR a pivo od cca 4 EUR. Pokud si chcete vařit sami, je nutné mít vlastní věci na vaření, včetně vařiče. Vařit lze pouze venku, ne v chatě.


Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 2x ubytování na horské chatě v hromadné útulně, služby průvodce, pobytovou taxu, informační materiály, pojištění CK proti úpadku


Cena zájezdu nezahrnuje: stravu, cestovní pojištění

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK