POHOŘÍ ROFAN

POHOŘÍ ROFAN, Rakousko, 27.7.2018, Bez stravy

POHOŘÍ ROFAN

POHOŘÍ ROFAN
Termín:
27.7. – 29.7.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:705-3633
3 590 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Program:

1. den – odjezd z Č. Budějovic v ranních hodinách. Vydáme se z parkoviště Kanzelkehre (896 m) po lesní cestě směrem k chatě Schermsteinalm a přes sedlo Krahnsattel se dostaneme do nitra sice nevelkého, ale krásného pohoří Rofan. Kdo bude mít ještě dostatek sil a chuti, může si túru prodloužit výstupem na Vorderes Sonnwendjoch (2.224 m) a po úžasné a nenáročné hřebenovce Schafsteig přejít do sedla Schafsattel (2.000 m).
Po cestě uvidíme pasoucí se ovce, kamzíky, sviště aj. Následuje pohodový sestup k chatě Efurter Hütte (1.831 m). (Celkem cca 15 km / 1.200 m).
2. den – čeká nás pohodový výlet ke krásnému jezeru Zireiner See (1.800 m). Cestu k jezeru si zpestříme přechodem přes vrchol Haidachstellwand (2.192 m). Cestu zpět po hřebenovce přes vrcholy Rofanspitze (2.259 m), Rosskopf, Seekarlspitze (2.261 m) a Spieljoch. Tímto obejdeme po turistické cestě všech 5 vrcholů a vrátíme se zpět na chatu Efurter Hütte. (Celkem cca 14 km / 800 m ↑↓).
3. den – Po noci strávené v příjemné chatě nás bude čekat výstup na nejvyšší vrchol pohoří Hochiss (2.299 m). Půjdeme po nenáročné horské pěšině až do sedla pod tímto vrcholem. Odtud bude následovat krátký výstup k vrcholovému kříži a stejnou cestou zpět do sedla. Déle budeme pokračovat sestupem širokým údolím k chatě Dalfazalm (1.692 m) a dále k vodopádům Dalfazer Wasserfall. Sestup k jezeru Achensee (970 m) k autobusu. Možnost koupání. (Celkem cca 12 km / 500 m ↑ + 1.500 m ↓).

Ubytování: nocleh na horské chatě Efurter Hütte (1.831 m). Spí se na matracích ve společné noclehárně, teplé deky jsou k dispozici. Je nutná vlastní vložka do spacáku. Doporučujeme vzít si vlastní spacák. Příplatek za ubytování ve dvoulůžkovém pokoji 400,- Kč / osoba.
Stravování: doporučujeme si kupovat večeři a snídani na chatě. Snídaně v ceně cca 8 EUR, polévka cca 5 EUR, hlavní jídlo od cca 10 EUR a pivo od cca 4 EUR. Pokud si chcete vařit sami, je nutné mít vlastní věci na vaření, včetně vařiče. Vařit lze pouze venku, ne v chatě.


Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 2x ubytování na horské chatě v hromadné útulně, služby průvodce, pobytovou taxu, informační materiály, pojištění CK proti úpadku


Cena zájezdu nezahrnuje: stravu, cestovní pojištění

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK