POLSKÉ TATRY A PŘECHOD PŘES RYSY

POLSKÉ TATRY A PŘECHOD PŘES RYSY, Polsko, 26.9.2018, Polopenze

POLSKÉ TATRY A PŘECHOD PŘES RYSY

POLSKÉ TATRY A PŘECHOD PŘES RYSY
Termín:
26.9. – 30.9.2018
Změnit termín
Délka:5 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:704-3632
5 990 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice, Třeboň, J. Hradec, Pelhřimov
Návrat do: České Budějovice, Třeboň, J. Hradec, Pelhřimov

Program:

1. den – v časných ranních hodinách odjezd z Č. Budějovic, Třeboně, J. Hradce, Pelhřimova. Příjezd do polských Tater. Vyjdeme z parkoviště Kiry a vydáme se nejprve Koscielinskou dolinou, ale po cca 1,5 km začneme z doliny stoupat směrem na Kominiarskou Polanu (1.307 m). Sejdeme do Chocholowské doliny a dojdeme až na stejnojmenou chatu. Pak se vydáme po proudu Chocholovského potoka na parkoviště v Siwe Polaně, kde na nás bude čekat autobus a odveze nás na ubytování.
2. den – necháme se vyvést koňskými povozy k dolině Rybího potoka. Pěšky budeme stoupat k největšímu tatranskému plesu k Morskému oku (1.395 m) a dále k jezeru Czarny Stav pod Rysy (1.583). Nyní se chodník začne velice prudce zvedat a čeká nás přes 900 m výškového rozdílu, ale výhledy budou úchvatné. Poslední úsekm před vrcholem vystoupáme za pomoci řetězů a stupadel, které na trase pomohou. Samotný vrchol 2.499 m nabízí fantastické rozhledy, které mnozí znalci považují za nejkrásnější v celých Tatrách. Sestup přes sedlo Váha na chatu pod Rysmi (2.250 m). Ubytování. Celkem cca 6,5 hod., 1.200m ↑ + 250m ↓. Náročná trasa.
3. den – sestupová cesta vede dolů po chodníku, nejexponovanější úseky jsou zajištěny fixními řetězy a lany. Cesta vede kolem Žabích ples ve stejnojmenné kotlince do Mengusovské doliny a k Popradskému plesu. Poté ke Štrbskému plesu (1.347 m). Odjezd na ubytování. Celkem cca 5 hod., 900m ↓.
4. den – celodenní relax v termálních lázní v polském Chocholowe nebo možnost výstupu ze Zakopaného na horu Giewont (1.905 m), odkud jsou nádherné výhledy do kraje (celkem cca 6 hodin).
5. den – po snídani odjezd k Oravskému hradu, který byl založený ve 13. století a patří k nejznámějším na Slovensku. Po prohlídce odjezd do ČR, příjezd ve večerních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 3x ubytování v hotelu s polopenzí ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, 1x ubytování v Chatě pod Rysmi bez stravy ve společné nocležně, služby průvodce, informační materiály, pojištění CK proti úpadku.

Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění a vstupné, pobytovou taxu cca 2 EUR / osoba / pobyt, stravu v Chatě pod Rysmi
Doporučená částka na vstupy: cca 10 EUR, 150 PLZ

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK