RESIDENCE ELENA RESORT**** - SILVI MARINA

Vyhledávání zájezdu
České CK
Select country and destination
RESIDENCE ELENA RESORT**** - SILVI MARINA - Itálie

RESIDENCE ELENA RESORT**** - SILVI MARINA starstarstarstar

 RESIDENCE ELENA RESORT**** - SILVI MARINA
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy

Silvi Marina je typické přímořské letovisko na pobřeží Jaderského moře, protáhlé řady domů a vilek podél písčité pláže, promenády a řady obchodů, obchůdků, barů a restaurací. Jiný kolorit mu ovšem dodávají zvedající se kopce hned za městečkem, na nichž najdete starobylé vesničky jako Silvi a Sant d´Angelo a za nimi majestátní Gran Sasso. Nedaleko najdete Abruzzský národní park, kde stále žije divoká zvěř reprezentovaná především medvědy a vlky. Na kraji letoviska je velký supermarket a zábavní park.

Residence Elena Club Resort**** - je komfortní komplex situovaný 250 m od pláže a cca 1,5 km od centra. Klientům je k dispozici recepce, terasa, bazén (9.6.-9.9. - vstup s koupací čepicí), fitness, pračka, parkoviště, vlastní pláž s jemným pískem a mírným vstupem do moře, plážový servis, Wi-Fi připojení ve společných prostorách residence.

Ubytování: všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), kuchyňský kout, balkon, výhled na moře a jsou vybaveny lednicí, trezorem, televizí a klimatizací.
mono/2: obývací místnost s roskládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, balkon
mono/3: obývací místnost s manželskou postelí, jedním samostatným lůžkem a kuchyňským koutem, balkon.
bilo/4: ložnice pro dvě osoby + obývací místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, balkon

 

Autobusová doprava do Silvi Mariny z Prahy, Brna a Č. Budějovic za příplatek 2.550,- Kč (ostatní nástupní místa na dotaz).

Nástup na pobyt: sobota od 16:00 hod. do 19:30 hod.

Ukončení: sobota do 9:00 hod.

Cena zájezdu zahrnuje: pronájem apartmánu za osobu na 7 nocí, spotřebu vody, plynu a elektřiny, závěrečný úklid, česky mluvícího delagáta (kromě 4.8. - 24.8.2018). V Eleně parkovací místo a vstup do bazénu.

 

Cena zájezdu nezahrnuje: autobusovou dopravu, pojištění léčebných výloh.

Povinné poplatky za apartmán / týden (na místě): mono 10,- EUR / apart. / týden, bilo 15,- EUR / apart. / týden.

K dokoupení na místě - cena na týden: postýlka 20 EUR, ložní prádlo 10 EUR / osoba, ručník 5 EUR / osoba, klimatizace 30 EUR, plážový servis 30 EUR / slunečník + dvě křesílka, v období od 19.5. - 9.6.2018 a od 9.9.2018 do konce sezony je plážový servis zdarma.

Vratná kauce se nevyžaduje. Zvířata malého vzrůstu jsou povolena - nutno hlásit.

 

 

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.