RESIDENCE ELENA RESORT**** - SILVI MARINA, Itálie, 28.4.2018, Bez stravy

RESIDENCE ELENA RESORT**** - SILVI MARINA starstarstarstar

 RESIDENCE ELENA RESORT**** - SILVI MARINA
Termín:
28.4. – 5.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:303-3720
6 490 Kč (-0 %)

Silvi Marina je typické přímořské letovisko na pobřeží Jaderského moře, protáhlé řady domů a vilek podél písčité pláže, promenády a řady obchodů, obchůdků, barů a restaurací. Jiný kolorit mu ovšem dodávají zvedající se kopce hned za městečkem, na nichž najdete starobylé vesničky jako Silvi a Sant d´Angelo a za nimi majestátní Gran Sasso. Nedaleko najdete Abruzzský národní park, kde stále žije divoká zvěř reprezentovaná především medvědy a vlky. Na kraji letoviska je velký supermarket a zábavní park.

Residence Elena Club Resort**** - je komfortní komplex situovaný 250 m od pláže a cca 1,5 km od centra. Klientům je k dispozici recepce, terasa, bazén (9.6.-9.9. - vstup s koupací čepicí), fitness, pračka, parkoviště, vlastní pláž s jemným pískem a mírným vstupem do moře, plážový servis, Wi-Fi připojení ve společných prostorách residence.

Ubytování: všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), kuchyňský kout, balkon, výhled na moře a jsou vybaveny lednicí, trezorem, televizí a klimatizací.
mono/2: obývací místnost s roskládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, balkon
mono/3: obývací místnost s manželskou postelí, jedním samostatným lůžkem a kuchyňským koutem, balkon.
bilo/4: ložnice pro dvě osoby + obývací místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, balkon

 

Autobusová doprava do Silvi Mariny z Prahy, Brna a Č. Budějovic za příplatek 2.550,- Kč (ostatní nástupní místa na dotaz).

Nástup na pobyt: sobota od 16:00 hod. do 19:30 hod.

Ukončení: sobota do 9:00 hod.

Cena zájezdu zahrnuje: pronájem apartmánu za osobu na 7 nocí, spotřebu vody, plynu a elektřiny, závěrečný úklid, česky mluvícího delagáta (kromě 4.8. - 24.8.2018). V Eleně parkovací místo a vstup do bazénu.

 

Cena zájezdu nezahrnuje: autobusovou dopravu, pojištění léčebných výloh.

Povinné poplatky za apartmán / týden (na místě): mono 10,- EUR / apart. / týden, bilo 15,- EUR / apart. / týden.

K dokoupení na místě - cena na týden: postýlka 20 EUR, ložní prádlo 10 EUR / osoba, ručník 5 EUR / osoba, klimatizace 30 EUR, plážový servis 30 EUR / slunečník + dvě křesílka, v období od 19.5. - 9.6.2018 a od 9.9.2018 do konce sezony je plážový servis zdarma.

Vratná kauce se nevyžaduje. Zvířata malého vzrůstu jsou povolena - nutno hlásit.

 

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK