RESIDENCE GREEN MARINE - SILVI MARINA

Vyhledávání zájezdu
České CK
Select country and destination
RESIDENCE GREEN MARINE - SILVI MARINA - Itálie

RESIDENCE GREEN MARINE - SILVI MARINA

RESIDENCE GREEN MARINE - SILVI MARINA
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy

Silvi Marina je typické přímořské letovisko na pobřeží Jaderského moře, protáhlé řady domů a vilek podél písčité pláže, promenády a řady obchodů, obchůdků, barů a restaurací. Jiný kolorit mu ovšem dodávají zvedající se kopce hned za městečkem, na nichž najdete starobylé vesničky jako Silvi a Sant d‘Angelo a za nimi majestátní Gran Sasso. Nedaleko najdete Abruzzský národní park, kde stále žije divoká zvěř reprezentovaná především medvědy a vlky. Na kraji letoviska je velký supermarket a zábavní park.

Autobusová doprava do Silvi Mariny z Prahy, Brna a Č. Budějovic za příplatek 2.550,- Kč (ostatní nástupní místa na dotaz). Nástup na pobyt: sobota od 16.00 hod. do 19.30 hod. Ukončení: sobota do 09.00 hod.

Ubytování: všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout, lednici, balkon nebo terasu.

Residence Green Marine – přímo u moře a písečné pláže, cca 1,5 km od centra, vhodná pro rodiny s dětmi. U residence je zahrada, parkovací místa (nutno objednat předem).
bilo/4: ložnice pro dvě osoby, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem.

Cena zájezdu zahrnuje: pronájem apartmánu na 7 nocí, spotřebu vody, plynu, elektřiny, závěrečný úklid, česky mluvícího delegáta (kromě 4.8. - 24.8.)

Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění

Povinné poplatky na místě za apartmán / týden:bilo 15 EUR

K dokoupení na místě - cena za týden: přistýlka 30 EUR, postýlka 20 EUR, ložní prádlo 10 EUR / os., ručník 5 EUR / os., plážový servis 30 EUR / slunečník + 2 křesílka, v období 19.5. - 9.6. a od 9.9. do konce sezony je plážový servis zdarma.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.