RESIDENCE GREEN MARINE - SILVI MARINA, Itálie, 28.4.2018, Bez stravy

RESIDENCE GREEN MARINE - SILVI MARINA

RESIDENCE GREEN MARINE - SILVI MARINA
Termín:
28.4. – 5.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:486-3742
6 790 Kč (-0 %)

Silvi Marina je typické přímořské letovisko na pobřeží Jaderského moře, protáhlé řady domů a vilek podél písčité pláže, promenády a řady obchodů, obchůdků, barů a restaurací. Jiný kolorit mu ovšem dodávají zvedající se kopce hned za městečkem, na nichž najdete starobylé vesničky jako Silvi a Sant d‘Angelo a za nimi majestátní Gran Sasso. Nedaleko najdete Abruzzský národní park, kde stále žije divoká zvěř reprezentovaná především medvědy a vlky. Na kraji letoviska je velký supermarket a zábavní park.

Autobusová doprava do Silvi Mariny z Prahy, Brna a Č. Budějovic za příplatek 2.550,- Kč (ostatní nástupní místa na dotaz). Nástup na pobyt: sobota od 16.00 hod. do 19.30 hod. Ukončení: sobota do 09.00 hod.

Ubytování: všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout, lednici, balkon nebo terasu.

Residence Green Marine – přímo u moře a písečné pláže, cca 1,5 km od centra, vhodná pro rodiny s dětmi. U residence je zahrada, parkovací místa (nutno objednat předem).
bilo/4: ložnice pro dvě osoby, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem.

Cena zájezdu zahrnuje: pronájem apartmánu na 7 nocí, spotřebu vody, plynu, elektřiny, závěrečný úklid, česky mluvícího delegáta (kromě 4.8. - 24.8.)

Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění

Povinné poplatky na místě za apartmán / týden:bilo 15 EUR

K dokoupení na místě - cena za týden: přistýlka 30 EUR, postýlka 20 EUR, ložní prádlo 10 EUR / os., ručník 5 EUR / os., plážový servis 30 EUR / slunečník + 2 křesílka, v období 19.5. - 9.6. a od 9.9. do konce sezony je plážový servis zdarma.

Pořadatelem tohoto zájezdu je ROSLO s.r.o. IČO: 260 87 391, IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK