ROMANTICKÝM ÚDOLÍM WACHAU - výlet s tříhodinovou plavbou lodí

ROMANTICKÝM ÚDOLÍM WACHAU - výlet s tříhodinovou plavbou lodí, Rakousko, 11.8.2018, -

ROMANTICKÝM ÚDOLÍM WACHAU - výlet s tříhodinovou plavbou lodí

ROMANTICKÝM ÚDOLÍM WACHAU - výlet s tříhodinovou plavbou lodí
Termín:
11.8. – 11.8.2018
Změnit termín
Délka:1 den / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:170-3365
1 280 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Program:

Krátká prohlídka Kremsu, při plavbě lodí poznáte středověké hrady, malebné vesničky i velkolepé kláštery. Prohlídka města a kláštera Melk (vstup do kláštera vč. klášterních zahrad cca 12 EUR, pouze do zahrad 5 EUR / os., 1 EUR / děti 6-16 let).

Odjezd: v 06.00 hod - Č. Budějovice – Mariánské náměstí, návrat ve večerních hodinách. Trasu Krems, klášter Göttweig, Dürnstein, Melk můžete absolvovat též s průvodcem autobusem (bez plavby lodí) za cenu 630,- Kč / osoba.

Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK