ROZKVETLÁ PAŘÍŽ A PODZIMNÍ , Francie, Paříž, 4.5.2018, -

ROZKVETLÁ PAŘÍŽ A PODZIMNÍ

ROZKVETLÁ PAŘÍŽ A PODZIMNÍ
Termín:
4.5. – 8.5.2018
Změnit termín
Délka:5 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:129-3662
4 200 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice, Písek, Strakonice, Plzeň
Návrat do: České Budějovice, Písek, Strakonice, Plzeň

Program:
1. den - odjezd z Č.Budějovic (svoz z Třeboně), Písku, Plzně v odpoledních hodinách, noční přejezd Německem.

2. den - příjezd do Paříže, okružní jízda městem, dále pěšky náměstí Trocadéro, Eiffelova věž, Invalidovna, Madeleine, Opera Garnier, Champs Élysées, odjezd z náměstí Concorde na ubytování.

3. den - zámek a zahrady ve Versailles, prohlídka a nákupy v moderní čtvrti Paříže La Défense, vrchol Montmartre s bazilikou Sacré-Coeur, Moulin Rouge a noční projížďka Paříží.

4. den - návštěva Louvru nebo Musée d ́Orsay, Les Halles, Centre Pompidou, pařížská radnice, chrám Notre-Dame, Latinská čtvrť a Lucemburské zahrady, možnost romantické plavby po Seině. Ve večerních hodinách odjezd do ČR.

5. den - v dopoledních hodinách příjezd do Č.Budějovic.

 

Cena zájezdu zahrnuje:
dopravu autobusem, 2x ubytování v hotelu F1 v 1-3 lůžkových pokojích se sociálním příslušenstvím na patře, pobytovou taxu, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena zájezdu nezahrnuje:
cestovní pojištění, vstupné do památkových objektů a jízdenky na metro, doplatek za 2 snídaně 300,- Kč.

Doporučená částka na vstupy cca 55,- EUR.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK