ROZKVETLÉ HOLANDSKO-květinový park Keukenhof a květinové korzo, Nizozemsko, 19.4.2018, Snídaně

ROZKVETLÉ HOLANDSKO-květinový park Keukenhof a květinové korzo

ROZKVETLÉ HOLANDSKO-květinový park Keukenhof a květinové korzo
Termín:
19.4. – 23.4.2018
Změnit termín
Délka:5 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:130-3668
6 150 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice, Písek, Plzeň
Návrat do: České Budějovice, Písek, Plzeň

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic (svoz z Třeboně), Písku, Plzně v odpoledních hodinách. Noční přejezd Německem.

2. den - ráno příjezd do Aalsmeeru – možnost návštěvy květinové burzy, přejezd do Alkmaaru – prohlídka města s návštěvou tradičního sýrového trhu, pořádaného v dobových kostýmech a podle historických tradic (nenapodobitelná atmosféra starých sýrových tradic). Přejezd do Volendamu – poklidné starobylé rybářské osady u jezera Markermeer, která kromě rybářských specialit (mimo jiných ryb také úhoři) nabízí i možnost zakoupení vaflí (zajímavé je také malé muzeum této sladkosti). Exkurze v nedaleké sýrové soukromé farmě Nico (dříve Alida Hoeve) s ochutnávkou čerstvého domácího sýru s možností nákupu sýrů (vstup zdarma). Přejezd na ubytování.

3. den - po snídani přejezd k městu Noordwijk na jarní květinové korzo (účast zdarma). Jedná se o světoznámý průvod alegorických vozů z tisíců řezaných květů – tato akce patří k nejkrásnějšímu a nejvoňavějšímu, co můžete v Holandsku spatřit a zažít. Přejezd k nejznámějšímu květinovému parku v Nizozemsku Keukenhof (Lisse) – cca tříhodinová prohlídka 32 hektarového parku, kde vykvétá 6-7 milionů cibulovin, sázených ve 3 vrstvách – podle období květu. Jedinečná seskupení květin s různými trvalkami v zeleni členitého parku s vodními plochami, kvetoucími keři, starými stromy a uměleckými pracemi sochařů utváří neopakovatelnou podívanou. Cestou nazpět přejezd nejznámějším krajem tulipánů v oblasti Haarlemu. Na závěr dne návštěva skanzenu Zaanse Schans. Jedná se o obydlený skanzen s dřevěnými domky a větrnými mlýny ze 17.- 18.století s ukázkami ruční výroby dřeváků, sýrů, ukázky výroby Delftského porcelánu (vstup zdarma). Zajímavá je také prohlídka větrného mlýnu „Kočka“.

4. den - po snídani odjezd do Amsterodamu – nádherné město nazývané „Benátkami severu“ pro své malebné uličky a kanály (grachty) – fakultativně projížďka lodí po starých městských grachtech, návštěva brusírny diamantů (vstup zdarma), pěší procházka městem s návštěvou např. náměstí Dam s královským palácem, možnost nákupu květin na květinového trhu. Ve volném čase možnost návštěvy Rijksmuseum (Rembrandt), Madame Tussauds Scenerama (muzeum voskových figurín) nebo Van Gogh Museum. Ve večerního hodinách odjezd do ČR. Noční přejezd přes Německo.

5. den - příjezd do Č. Budějovic v dopoledních hod.

 

Cena zájezdu zahrnuje:
dopravu autobusem, 2x ubytování v 1-3lůžkových pokojích s příslušenstvím, 2x snídani, průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena zájezdu nezahrnuje:
pojištění léčebných výloh, vstupné, projížďku po grachtech, příplatek za jednolůžkový pokoj 1.250,- Kč, za svozy Veselí n/Lužnicí, Soběslav, Tábor 200,- Kč / os, Třeboň 50,- Kč / os. (při minimálním počtu 4 osob) Doporučená částka na vstupy cca 40 EUR

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK