SÁRVÁR - hotel DANUBIUS****

Vyhledávání zájezdu
České CK
Select country and destination
SÁRVÁR - hotel DANUBIUS**** - Maďarsko

SÁRVÁR - hotel DANUBIUS**** starstarstarstar

SÁRVÁR - hotel DANUBIUS****
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze

Starobylé městečko Sárvár nabízí návštěvníkům termální areál s léčivými prameny, který byl v r. 2010 rozšířen a zmodernizován. Indikace: pohybové ústrojí, gynekologické poruchy, revmatizmus, klouby a páteř, rehabilitace po úrazu, úbytek vápníku, lupénka, ekzém a pocení, deformita, lumbágo. Zároveň zde naleznete příjemné místo k relaxaci, bazény s termální léčivou vodou o teplotě 32-37°C, částečně krytý zážitkový bazén, tobogán…

Ubytování v hotelu Danubius Health Spa Resort Sárvár****, který má vlastní termální lázně, leží v centru královského parku, v sousedství Arboreta (vstup zdarma z hotelové zahrady), pár minut chůze od centra města a 500 m od lázní Sárvár (celodenní vstupné cca 12,10 EUR / dosp. osoba, 5,50 EUR / dítě 3-14 let). Pokoje mají vlastní sociální zařízení, fén, WC, SAT-TV (se zpoplatněným kino-kanálem), telefon, WIFI připojení, mini-bar. V hotelové restauraci jsou snídaně i večeře formou bohatého bufetu. Navíc je podávána na oběd polévka s pečivem.

Hotelové služby Wellness: Vodní svět - polokrytý zážitkový bazén s termální vodou (30-34 °C), krytý termální bazén 36 °C, venkovní bazén s mixovanou termální a pitnou vodou 28-32 °C, svět sauna, oddechová část Zsolnai s lehátky a fontánou, terasa na slunění s lehátky, solárium.
Za poplatek: wellness
masáže, relaxační koupele. Relaxační solná jeskyně: solná terapie napomáhá léčbě nemocí dýchacího ústrojí.


Program:
1. den - odjezd z Č. Budějovic (Třeboně) v ranních hodinách přes Rakousko. Ubytování v hotelu cca od 15.00 hodin, odpoledne koupání v lázních.
2. – 3. - 4. den – celodenní koupání v lázních, volný program.
3. nebo 4. nebo 5. den – koupání v lázních do 12.00 hodin, poté odjezd do ČR. Příjezd do Č. Budějovic ve večerních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 2x / 3x / 4x ubytování s polopenzí, vstupné do hotelového wellness centra, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, lázeňskou taxu (cca 2,00 EUR / noc / osoba nad 18 let - platba na místě).

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.