SÁRVÁR - hotel DANUBIUS****, Maďarsko, 9.6.2018, Polopenze

SÁRVÁR - hotel DANUBIUS**** starstarstarstar

SÁRVÁR - hotel DANUBIUS****
Termín:
9.6. – 12.6.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:543-3629
6 590 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice a Třeboň
Návrat do: České Budějovice a Třeboň

Starobylé městečko Sárvár nabízí návštěvníkům termální areál s léčivými prameny, který byl v r. 2010 rozšířen a zmodernizován. Indikace: pohybové ústrojí, gynekologické poruchy, revmatizmus, klouby a páteř, rehabilitace po úrazu, úbytek vápníku, lupénka, ekzém a pocení, deformita, lumbágo. Zároveň zde naleznete příjemné místo k relaxaci, bazény s termální léčivou vodou o teplotě 32-37°C, částečně krytý zážitkový bazén, tobogán…

Ubytování v hotelu Danubius Health Spa Resort Sárvár****, který má vlastní termální lázně, leží v centru královského parku, v sousedství Arboreta (vstup zdarma z hotelové zahrady), pár minut chůze od centra města a 500 m od lázní Sárvár (celodenní vstupné cca 12,10 EUR / dosp. osoba, 5,50 EUR / dítě 3-14 let). Pokoje mají vlastní sociální zařízení, fén, WC, SAT-TV (se zpoplatněným kino-kanálem), telefon, WIFI připojení, mini-bar. V hotelové restauraci jsou snídaně i večeře formou bohatého bufetu. Navíc je podávána na oběd polévka s pečivem.

Hotelové služby Wellness: Vodní svět - polokrytý zážitkový bazén s termální vodou (30-34 °C), krytý termální bazén 36 °C, venkovní bazén s mixovanou termální a pitnou vodou 28-32 °C, svět sauna, oddechová část Zsolnai s lehátky a fontánou, terasa na slunění s lehátky, solárium.
Za poplatek: wellness
masáže, relaxační koupele. Relaxační solná jeskyně: solná terapie napomáhá léčbě nemocí dýchacího ústrojí.


Program:
1. den - odjezd z Č. Budějovic (Třeboně) v ranních hodinách přes Rakousko. Ubytování v hotelu cca od 15.00 hodin, odpoledne koupání v lázních.
2. – 3. - 4. den – celodenní koupání v lázních, volný program.
3. nebo 4. nebo 5. den – koupání v lázních do 12.00 hodin, poté odjezd do ČR. Příjezd do Č. Budějovic ve večerních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 2x / 3x / 4x ubytování s polopenzí, vstupné do hotelového wellness centra, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, lázeňskou taxu (cca 2,00 EUR / noc / osoba nad 18 let - platba na místě).

Dítě do 5,99 let 1.300,- Kč.

Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK