SÁRVÁR - hotel DANUBIUS****

SÁRVÁR - hotel DANUBIUS****, Maďarsko, 8.11.2018, Polopenze

SÁRVÁR - hotel DANUBIUS**** starstarstarstar

SÁRVÁR - hotel DANUBIUS****
Termín:
8.11. – 11.11.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:543-3630
5 390 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice a Třeboň
Návrat do: České Budějovice a Třeboň

Starobylé městečko Sárvár nabízí návštěvníkům termální areál s léčivými prameny, který byl v r. 2010 rozšířen a zmodernizován. Indikace: pohybové ústrojí, gynekologické poruchy, revmatizmus, klouby a páteř, rehabilitace po úrazu, úbytek vápníku, lupénka, ekzém a pocení, deformita, lumbágo. Zároveň zde naleznete příjemné místo k relaxaci, bazény s termální léčivou vodou o teplotě 32-37°C, částečně krytý zážitkový bazén, tobogán…

Ubytování v hotelu Danubius Health Spa Resort Sárvár****, který má vlastní termální lázně, leží v centru královského parku, v sousedství Arboreta (vstup zdarma z hotelové zahrady), pár minut chůze od centra města a 500 m od lázní Sárvár (celodenní vstupné cca 12,10 EUR / dosp. osoba, 5,50 EUR / dítě 3-14 let). Pokoje mají vlastní sociální zařízení, fén, WC, SAT-TV (se zpoplatněným kino-kanálem), telefon, WIFI připojení, mini-bar. V hotelové restauraci jsou snídaně i večeře formou bohatého bufetu. Navíc je podávána na oběd polévka s pečivem.

Hotelové služby Wellness: Vodní svět - polokrytý zážitkový bazén s termální vodou (30-34 °C), krytý termální bazén 36 °C, venkovní bazén s mixovanou termální a pitnou vodou 28-32 °C, svět sauna, oddechová část Zsolnai s lehátky a fontánou, terasa na slunění s lehátky, solárium.
Za poplatek: wellness
masáže, relaxační koupele. Relaxační solná jeskyně: solná terapie napomáhá léčbě nemocí dýchacího ústrojí.


Program:
1. den - odjezd z Č. Budějovic (Třeboně) v ranních hodinách přes Rakousko. Ubytování v hotelu cca od 15.00 hodin, odpoledne koupání v lázních.
2. – 3. - 4. den – celodenní koupání v lázních, volný program.
3. nebo 4. nebo 5. den – koupání v lázních do 12.00 hodin, poté odjezd do ČR. Příjezd do Č. Budějovic ve večerních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 2x / 3x / 4x ubytování s polopenzí, vstupné do hotelového wellness centra, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, lázeňskou taxu (cca 2,00 EUR / noc / osoba nad 18 let - platba na místě).

Dítě do 5,99 let 1.300,- Kč.

Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK