SÁRVÁR - hotel PARK INN ****

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
SÁRVÁR - hotel PARK INN **** - Maďarsko

SÁRVÁR - hotel PARK INN **** starstarstarstar

SÁRVÁR - hotel PARK INN ****
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze

Sárvár je starobylé městečko v západním Maďarsku. Návštěvníkům je k dispozici termální areál s léčivými prameny, který byl v r. 2010 rozšířen a zmodernizován.
Indikace: pohybové ústrojí, gynekologické poruchy, revmatizmus, klouby a páteř, rehabilitace po úrazu, úbytek vápníku, lupénka, ekzém a pocení, deformita, lumbágo. Zároveň zde naleznete příjemné místo k relaxaci, bazény s termální léčivou vodou o teplotě 32-37°C, částečně krytý zážitkový bazén, tobogán…

Ubytování v hotelu PARK INN****, který je s lázněmi propojen krytou chodbou. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, WC, TV. V hotelové restauraci jsou snídaně i večeře formou bohatého bufetu.

Vhodné i pro malé děti.

Program:
1. den - odjezd z Č. Budějovic (Třeboně) v ranních hodinách přes Rakousko. Ubytování v hotelu cca od 15.00 hodin, odpoledne koupání v lázních.
2. – 3. - 4. den – celodenní koupání v lázních, volný program.
3. nebo 4. nebo 5. den – koupání v lázních do 12.00 hodin, poté odjezd do ČR. Příjezd do Č. Budějovic ve večerních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 2x / 3x / 4x ubytování s polopenzí, vstupné do termálních lázní vč. poskytnutí županu, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, lázeňskou taxu (cca 2,00 EUR / noc / osoba nad 18 let - platba na místě)

Sleva za přistýlku pro dospělou osobu: 150,- Kč / noc.

Doplatek za jednolůžkový pokoj (na vyžádání): 1.050,- Kč / noc

 

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.