Sárvár

Sárvár, Maďarsko, Západní Maďarsko, Sárvár, 3.11.2018, Bez stravy
Sárvár
Termín:
3.11. – 3.11.2018
Změnit termín
Délka:1 den / 0 nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129903318
590 Kč (-0 %)
Popis

Moderní lázně v Sarváru s krytými i venkovními bazény, kde se teplota vody pohybuje mezi 30-37°C. Její léčebné účinky jsou vhodné pro pohybové ústrojí a kožní choroby. Areál lázní se skládá z rodinných zážitkových lázní, léčebných lázní a venkovního koupaliště (v provozu květen - září). Koupání a zábavu si užijí malí i velcí. K dispozici jsou dětské a rodinné bazény, skluzavky různých délek a sklonů, masážní trysky, vířivky a další vodní atrakce, prostory pro odpočinek. V léčebné části jsou bazény naplněny kvalitní léčivou vodou příznivě působící na revmatické bolesti kloubů a pohybové ústrojí. Venkovní i vnitřní bazény s chrliči a proudový kanál poskytují příjemnou relaxaci. Doporučená doba pobytu v léčebných bazénech je 20 minut. Lehké občerstvení nebo oběd si můžete objednat v samoobslužné restauraci Thermal s širokým výběrem jídel tradiční kuchyně, ale také dietních jídel a pokrmů podle moderní gastronomie. V cukrárně najdete sladké dobroty a různé druhy kávy.

Jak probíhá cesta autobusem:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Ostravy kolem 2 hod. ranní a končí v Hodoníně kolem 6. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

v ranních hodinách příjezd do města Sárváru, kde je možnost prohlédnout si město a odpoledne koupání anebo rovnou zakoupení celodenního vstupu do termálních lázní (vstup není zahrnut v ceně). Plánovaný odjezd zpět do ČR je v podvečerních hodinách.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Hodonína nebo Břeclavi, průvodce v autobuse, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

nástupní místa za poplatek - Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště a Kroměříž 150 Kč, Zlín, Přerov, Prostějov, Olomouc 200 Kč, Brno 300 Kč, Frýdek-Místek a Ostrava 400 Kč.

Ceny vstupného do termálních lázní:

dospělí 12,80 - 13,40 EUR, děti do 14 let 5,90 - 6,20 EUR, studenti (s platnou ISIC kartou) 6,60 - 6,90 EUR
Rodinné vstupné:
2 dospělí + 1 dítě od 27,90 EUR
2 dospělí + 2 děti od 32,40 EUR
2 dospělí + 3 děti od 36,90 EUR

Saunový svět od 6,20 EUR (prostěradlo do sauny zdarma), solárium od 1,70 EUR,
Zapůjčení osušky od 1,70 EUR, županu od 2,80 EUR.
Na místě možnost připlatit si wellnes procedury podle aktuální nabídky (masáže, koupele, zábaly), dále využít služeb beauty salonu a fitness centra.

Pokoje
Sedadlo
Cena zahrnuje
autobusovou dopravu, průvodce v autobuse.
Cena nezahrnuje
nástupní místa za poplatek (není-li uvedeno v ceně), cestovní pojištění (není-li uvedeno v ceně), vstupné: dospělí 12,80 EUR, děti do 14 let 5,90 EUR, studenti (s platnou ISIC kartou) 6,60 EUR. Rodinné vstupné: 2 dospělí + 1 dítě 27,90 EUR, 2 dospělí + 2 děti 32,40 EUR, 2 dospělí + 3 děti 36,90 EUR. Saunový svět 6,20 EUR (prostěradlo do sauny zdarma), solárium 1,70 EUR, zapůjčení osušky 1,70 EUR, županu 2,80 EUR. Na místě možnost připlatit si wellnes procedury podle aktuální nabídky (masáže, koupele, zábaly), dále využít služeb beauty salonu a fitness centra.
Poznámka
Prosím, dodržujte instrukce a pokyny průvodce během zájezdu, domluvené časy a místa srazu. Nedodržením daných pokynů vám zaniká nárok na kompenzaci dodatečných nákladů ze strany CK.
Pořadatelem tohoto zájezdu je TVARBET MORAVIA, a.s., IČ 13690558.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK