Schladming, Rakousko, 3.3.2018, -

Schladming

Schladming
Termín:
3.3. – 3.3.2018
Změnit termín
Délka:1 den
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:499-3516
760 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice

Jedno z nejznámějších a největších lyžařských středisek v Rakousku, lyžařská metropole Štýrska, se nachází v regionu Dachstein – Tauern. Lyžařská houpačka spojuje čtyři vrcholy – Hauser Kaibling (2 015 m n. m.), Planai (1 894 m n. m.), Hochwurzen (1 850 m n. m.) a Reiteralm (1 860 m n. m.). V celé oblasti je v provozu 24 lanovek a 23 vleků pro 123 km sjezdovek, kde převažují středně náročné – červené tratě. V roce 2013 se zde konalo Mistrovství světa v alpském lyžování.
Lyžařské středisko Planai se v roce 2010 pochlubilo novou 8místnou kabinkovou lanovkou spojující Planai a Hochwurzen.
Tato lanovka zkrátila dosud osmnáctiminutovou cestu na sedm minut a i budova lanovky se může pochlubit výjimečnou architekturou – připomíná carvingový oblouk.
Běžkaři v okolí můžou využít 60 km kvalitních běžeckých tratí s romantickými názvy – např. Křišťálová stopa.
Vzdálenost z Českých Budějovic je 260 km.

 

Cena zahrnuje: dopravu, pojištění léčebných výloh a odpovědnosti za škodu, služby průvodce

Cena nezahrnuje: Skipas: dospělý 43,50 EUR, mládež (pro narozené v letech 1999-2001) 32 EUR, děti (pro narozené 2002-2011) 21,50 EUR. Eura na skipasy vybírá technický doprovod v autobuse.

Odjezdová místa: Písek, AN stanoviště č.1  ve 3.30 hod., České Budějovice, Dlouhá louka (Peugeot)  ve 4.15 hod., Kaplice, čerpací stanice Mol (bývalý Agip) ve 4.50 hod.

Pořadatelem tohoto zájezdu je RoSlo s.r.o., IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK