Sfinal

Sfinal, Itálie, Apúlie, Gargano, Peschici, 16.6.2018, Bez stravy
Sfinal
Termín:
16.6. – 23.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:126582110
1 547 Kč (-0 %)
200 mVzdálenost od moře
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residence SFINAL
Popis

Popis: residence postavená na skalnatém útesu s překrásným výhledem na moře je složena ze zděných či prefabrikovaných řadových vilek a apartmánů typu Mono umístěných v dvoupatrové budově. Klidnou a relaxační dovolenou umocňuje bohatá zeleň borovicového háje, do kterého je residence ponořena. Městečko Peschici je vzdáleno přibližně 8 km, Vieste pak cca 11 km.Mono pro 2/4 osoby: obytná místnost s manželským lůžkem a kuchyňským koutem,

koupelna, krytá veranda. v Mono 4 navíc v obytné místnosti palanda.Bilo pro 2/4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem nebo palandou, ložnice, koupelna, krytá veranda.Bilo pro 5 osob: obytná místnost s rozkládacím lůžkem, palandou a kuchyňským

koutem, ložnice, koupelna, krytá veranda.Trilo pro 4/6 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, 2 ložnice (v jedné může

být palanda), koupelna, krytá veranda. v trilo 6 navíc v obytné místnosti rozkládací

dvojlůžko nebo palanda.Quadri pro 6 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, 2 ložnice, 1 pokojík s palandou, koupelna, krytá veranda.Vybavení a služby: bar, bazén pro děti, bazén pro dospělé, vířivka, parkoviště, dětské hřiště, petanque, stolní tenis, minigolf (za poplatek), pračka na žetony, společný

gril, minimarket (cca 100 m od residence), soukromá pláž (ve vzdálenosti cca 1,5 km). Dále k dispozici služby Vllaggia Grotta dell’Acqua: bar, restaurace, pizzerie, ovoce a zelenina a další obchůdky, tenisový kurt, hřiště na fotbal, v červenci a srpnu animace.Vzdálenost od pláže: přímý vstup do moře z útesu / 1,5 km soukromá pláž.Pláž: písek.Zvířata: jsou povolena malá zvířata na vyžádání, € 42 za týden v období do 14/07 a od 25/08, € 56 za týden v období 14/07-04/08, € 70 za týden v obodobí 04/08-25/08.

Poloha
1500 m od pláže
Vybavení
Zvířata, Plážový servis
Pokoje
Mono 2, Mono 4, Bilo 2, Bilo 4, Bilo 5, Trilo 4, Trilo 6, Quadri 6
Sport
bazén
Cena zahrnuje
Cena zahrnuje: spotřebu vody, plynu, elektřiny, plážový servis (na soukromé pláži u villaggia Grotta dell´acqua, vzdálené cca 1,5 km), plážový minibus (cca od půlky června do konce srpna), animace (červenec, srpen u villaggia Grotta dell’acqua), využívání bazénů (povinná koupací čepice).
Cena nezahrnuje
Povinné poplatky na místě:pobytová taxa, vratná kauce € 100, závěrečný úklid € 26 Mono, € 36 Bilo, € 46 trilo, € 57 Quadri (kuchyňský kout uklízejí klienti nebo za poplatek € 50).
Pokud je v apartmánu ubytováno 5 a více osob, je nutno přikoupit další plážový servis (€ 50-75 za týden dle období).

Fakultativní příplatky: postýlka € 18 za týden , přistýlka € 50-100 za týden (dle období), povlečení € 10 za osobu a výměnu, další parkovací místo € 18-40 za týden (dle období). Plážový servis v 1. řadě € 20-40 za týden (dle období). Plážový servis ve 2. řadě € 10-30 za týden (dle období).
Pořadatelem tohoto zájezdu je EURO TIME PRAHA,s.r.o., IČ 25755323.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK