Sfinal

Sfinal, Itálie, Apúlie, Gargano, Peschici, 1.9.2018, Bez stravy
Sfinal
Termín:
1.9. – 8.9.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / 7 nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:126582121
1 375 Kč (-0 %)
200 mVzdálenost od moře
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residence SFINAL
Popis

Popis: residence postavená na skalnatém útesu s překrásným výhledem na moře je složena ze zděných či prefabrikovaných řadových vilek a apartmánů typu Mono umístěných v dvoupatrové budově. Klidnou a relaxační dovolenou umocňuje bohatá zeleň borovicového háje, do kterého je residence ponořena. Městečko Peschici je vzdáleno přibližně 8 km, Vieste pak cca 11 km.Mono pro 2/4 osoby: obytná místnost s manželským lůžkem a kuchyňským koutem,

koupelna, krytá veranda. v Mono 4 navíc v obytné místnosti palanda.Bilo pro 2/4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem nebo palandou, ložnice, koupelna, krytá veranda.Bilo pro 5 osob: obytná místnost s rozkládacím lůžkem, palandou a kuchyňským

koutem, ložnice, koupelna, krytá veranda.Trilo pro 4/6 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, 2 ložnice (v jedné může

být palanda), koupelna, krytá veranda. v trilo 6 navíc v obytné místnosti rozkládací

dvojlůžko nebo palanda.Quadri pro 6 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, 2 ložnice, 1 pokojík s palandou, koupelna, krytá veranda.Vybavení a služby: bar, bazén pro děti, bazén pro dospělé, vířivka, parkoviště, dětské hřiště, petanque, stolní tenis, minigolf (za poplatek), pračka na žetony, společný

gril, minimarket (cca 100 m od residence), soukromá pláž (ve vzdálenosti cca 1,5 km). Dále k dispozici služby Vllaggia Grotta dell’Acqua: bar, restaurace, pizzerie, ovoce a zelenina a další obchůdky, tenisový kurt, hřiště na fotbal, v červenci a srpnu animace.Vzdálenost od pláže: přímý vstup do moře z útesu / 1,5 km soukromá pláž.Pláž: písek.Zvířata: jsou povolena malá zvířata na vyžádání, € 42 za týden v období do 14/07 a od 25/08, € 56 za týden v období 14/07-04/08, € 70 za týden v obodobí 04/08-25/08.

Poloha
1500 m od pláže
Vybavení
Zvířata, Plážový servis
Pokoje
Mono 2, Mono 4, Bilo 2, Bilo 4, Bilo 5, Trilo 4, Trilo 6, Quadri 6
Sport
bazén
Cena zahrnuje
Cena zahrnuje: spotřebu vody, plynu, elektřiny, plážový servis (na soukromé pláži u villaggia Grotta dell´acqua, vzdálené cca 1,5 km), plážový minibus (cca od půlky června do konce srpna), animace (červenec, srpen u villaggia Grotta dell’acqua), využívání bazénů (povinná koupací čepice).
Cena nezahrnuje
Povinné poplatky na místě:pobytová taxa, vratná kauce € 100, závěrečný úklid € 26 Mono, € 36 Bilo, € 46 trilo, € 57 Quadri (kuchyňský kout uklízejí klienti nebo za poplatek € 50).
Pokud je v apartmánu ubytováno 5 a více osob, je nutno přikoupit další plážový servis (€ 50-75 za týden dle období).

Fakultativní příplatky: postýlka € 18 za týden , přistýlka € 50-100 za týden (dle období), povlečení € 10 za osobu a výměnu, další parkovací místo € 18-40 za týden (dle období). Plážový servis v 1. řadě € 20-40 za týden (dle období). Plážový servis ve 2. řadě € 10-30 za týden (dle období).
Pořadatelem tohoto zájezdu je EURO TIME PRAHA,s.r.o., IČ 25755323.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK