Slovenské a maďarské termální lázně

Slovenské a maďarské termální lázně, Maďarsko, 14.4.2018, Bez stravy

Slovenské a maďarské termální lázně

Slovenské a maďarské termální lázně
Termín:
14.4. – 14.4.2018
Změnit termín
Délka:1 den / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:128039989
560 Kč (-15 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Cena zahrnuje
dopravu klim. autobusem, technický doprovod, pojištění CK.
Příplatky
cestovní pojištění Uniqa.
Trasa
DUNAJSKÁ STREDA - VELKÝ MEDER - GYÖR
Svozové trasy
A, H
1. den
Odjezd z Brna v ranních hodinách. Podnikneme návštěvu lázeňských velikánů - Györ - Dunajská Streda - Velký Meder (dle individuálního výběru). Krátce po 9. hodině přijedeme do města Dunajská Streda, poté do Velkého Mederu a posléze i do Györu. Zájemci si zvolí jedny lázně, ve kterých budou po celý den relaxovat:

DUNAJSKÁ STREDA se řadí mezi nejnavštěvovanější termální lázně na celém Žitného ostrova. Voda, kterou jsou naplněny všechny bazény, vyvěrá z hloubky až 1600 metrů a svým složením příznivě působí na pohybové ústrojí. Díky termální vodě, jejíž teplota se v bazénech pohybuje kolem 28-38 ° C, může být aquapark otevřený celoročně. Návštěvníci mohou využít sedm bazénů, z toho tři kryté a čtyři otevřené. V bazénech čeká na koupající se množství atrakcí jako např. masážní lavice či chrliče vody. Atraktivní je i 120 metrů dlouhý tobogan.

Termální koupaliště VELKÝ MEDER bylo otevřeno v roce 1974, poskytuje celoroční služby ve svém areálu s vnitřními i vnějšími bazény s teplotou vody 36 - 38 °C. Voda z Velkého Mederu příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a celkově příznivě působí na regeneraci organismu. Kromě bazénu jsou k dispozici dva tobogány, minigolf, plážový volejbal, velká pláž, hřiště pro děti, maxišachy, restaurace, stánky rychlého občerstvení a další služby.

RÁBA QUELLE GYÖR jsou moderní, nově zrekonstruované termální lázně, tvořené krytým a venkovním areálem s bazény o teplotě vody v rozmezí 28–38 °C. Vyhledávané jsou hlavně díky zážitkovým bazénům s bezchlórovou vodou s celoročním provozem. Najdeme tu až 64m tobogán, divokou řeku, perličkové masáže, gejzíry, chrliče vody, jeskyni s vodopádem a nespočet dalších atrakcí. Stejně tak fantastický je i saunový svět, kde najdeme finské, parní, aromatické a infra sauny, solnou jeskyni a masážní křesla. Zdejší, na minerály bohatá termální voda má blahodárné účinky na léčbu revmatismu, poruch pohybového a trávicího ústrojí a gynekologických onemocnění.

Ve večerních hodinách opustíme lázně a vydáme se na cestu domů. Příjezd do Brna v nočních hodinách.
Cena nezahrnuje
celodenní vstup do lázní.
Anotace
vodní radovánky v trojici vyhlášených lázeňských komplexů
Pořadatelem tohoto zájezdu je ČSAD Tišnov, spol. s r.o., IČ 46905952.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK