SLOVENSKO - PAMÁTKY UNESCO - termální koupele, Vysoké Tatry

Vyhledávání zájezdu
České CK
Select country and destination
SLOVENSKO - PAMÁTKY UNESCO - termální koupele, Vysoké Tatry - Slovensko

SLOVENSKO - PAMÁTKY UNESCO - termální koupele, Vysoké Tatry

SLOVENSKO - PAMÁTKY UNESCO - termální koupele, Vysoké Tatry
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze

Program:

1. den – odjezd z Č. Budějovic v 05.00 hodin. Návštěva Vlkolínce (UNESCO) – živá obec a zároveň památková rezervace lidové architektury. Přejezd na ubytování v Popradu, po večeři relaxace v termálních bazénech v Aquaparku.

2. den – čtyři spišské památky zařazené do seznamu UNESCO. Poznáme město Levoča - jedno z nejkrásnějších slovenských historických měst se světoznámým křídlovým oltářem Mistra Pavla. Projdeme Spišský hrad, který je druhou nejrozsáhlejší hradní zříceninou na Slovensku. Následuje církevní městečko Spišská Kapitula – slovenský Vatikán a vesnice Žehra s jedinečným kostelem s nádhernými freskami.Večer návrat do Popradu a možnost večerní vycházky do městečka Spišská Sobota.

3. den – projedeme autobusem Vysoké Tatry Cestou Slobody od Tatranské Lomnice, přes Smokovce až na Štrbské Pleso. Zde se projdeme kolem plesa až ke skokanským můstkům pod Solisko. Prohlídka dřevěného evangelického kostela Svätý Kríž. V pozdních večerních hodinách návrat do Č. Budějovic.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 2x ubytování v hotelu s polopenzí v pokojích s vlastním příslušenstvím, průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění a vstupné
Doporučená částka na vstupy cca 35 EUR

 

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.