SLOVENSKO - PAMÁTKY UNESCO - termální koupele, Vysoké Tatry

SLOVENSKO - PAMÁTKY UNESCO - termální koupele, Vysoké Tatry, Slovensko, 20.7.2018, Polopenze

SLOVENSKO - PAMÁTKY UNESCO - termální koupele, Vysoké Tatry

SLOVENSKO - PAMÁTKY UNESCO - termální koupele, Vysoké Tatry
Termín:
20.7. – 22.7.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:407-3525
3 890 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Program:

1. den – odjezd z Č. Budějovic v 05.00 hodin. Návštěva Vlkolínce (UNESCO) – živá obec a zároveň památková rezervace lidové architektury. Přejezd na ubytování v Popradu, po večeři relaxace v termálních bazénech v Aquaparku.

2. den – čtyři spišské památky zařazené do seznamu UNESCO. Poznáme město Levoča - jedno z nejkrásnějších slovenských historických měst se světoznámým křídlovým oltářem Mistra Pavla. Projdeme Spišský hrad, který je druhou nejrozsáhlejší hradní zříceninou na Slovensku. Následuje církevní městečko Spišská Kapitula – slovenský Vatikán a vesnice Žehra s jedinečným kostelem s nádhernými freskami.Večer návrat do Popradu a možnost večerní vycházky do městečka Spišská Sobota.

3. den – projedeme autobusem Vysoké Tatry Cestou Slobody od Tatranské Lomnice, přes Smokovce až na Štrbské Pleso. Zde se projdeme kolem plesa až ke skokanským můstkům pod Solisko. Prohlídka dřevěného evangelického kostela Svätý Kríž. V pozdních večerních hodinách návrat do Č. Budějovic.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 2x ubytování v hotelu s polopenzí v pokojích s vlastním příslušenstvím, průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění a vstupné
Doporučená částka na vstupy cca 35 EUR

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK