Srdce Dolomit III - Mt. Civetta, Pala di San Martino

Srdce Dolomit III - Mt. Civetta, Pala di San Martino, Itálie, Jižní Tyrolsko - Trentino, Dolomity Superski, Civetta, 1.7.2018, Polopenze

Srdce Dolomit III - Mt. Civetta, Pala di San Martino

Srdce Dolomit III - Mt. Civetta, Pala di San Martino
Termín:
1.7. – 8.7.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:127722102
9 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Další zájezd doplňující sérii úspěšných zájezdů do oblasti Dolomit, do hor bizardních tvarů, malebných údolí a pastvin, nad kterými vyčnívají štíty těchto rozeklaných hor.
Zájezd zahrnuje
dopravu autobusem, průvodce, 5x ubytování v penzionu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím), 5x polopenzi
Zájezd nezahrnuje
pobytovou taxu (cca 8 EUR, platba na místě), místní dopravu a transfery
Výlety
pojištění léčebných výloh a storna, 1/1 pokoj nelze zajistit
Program
Den 1
Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
Den 2
Příjezd do údolí VAL CANALE pod severní stěnu skupiny PALE DI SAN MARTINO. Výlet z údolí VALLE DI VALLES pod vrcholem M. PRADAZZO cestou „ Alta via dei Pastori“ k chatě RIF BOTTARI COSTAZZA a sestup do střediska Molino.
Den 3
Sedlo SAN PELLEGRINO. Výjezd lanovkou do výšky 2170m. k RIF. PARADISO. Výlet pod hradbu vrcholků, které se táhnou od nejvyšší hory Dolomit Marmolady. Sedlo PASSO LE SELLE, chata Vagabundehütte těsně pod vrcholky dosahující výše přes 2700m. Pěkné výhledy přes údolí Valle di S.Pellegrino na protější horské masivy a přilehlé horské velikány.
Den 4
Horské středisko SAN MARTINO DI CASTROZZA, které je malebně zasazeno pod ohromnou horskou skupinou Pale di San Martino. Výjezd lanovkou do výšky 2572m pod vrchol Rosetta 2743m. Chata RIF.ROSETTA a dále přes sedlo Rosetta fascinující vysokohorskou krajinou a tzv. pohádkovou krajinou Altipiano odkud se otvírají úžasné výhledy na severní třítisícovky skupiny Pala. Tato cesta nabízí scenérie z nejkrásnějších skalních prostor tohoto masivu. Sedlo PRADIDALI 2658m. Možnost sestupu k jezeru PRADIDALI 2278m a stejnojmenné chatě. Cesta zpět k chatě Rosetta a lanovce.
Den 5
Horské městečko ALLEGHE ležící na břehu stejnojmenného jezera. Lanovkou na plošinu PIAN DI PEZZE. Výlet pod vrchol M. Civetta 3220m. Cestou přes sedlo FORCELLA 1816m odkud se naskýtá fascinující pohled na mohutný skalní masiv M.Pelmo 3 168m. Dále k chatě RIF. COLDAI a sedlu Coldai. Za ním cesta pokračuje podél jezera LAGO COLDAI na malé sedlo NEGRO 2248m. kde se již nacházíme pod stěnou velikánu Civetta. Cesta zpět lanovce, kde opět můžeme obdivovat masiv M. Pelmo po pravé straně a vrchol M. Coldai po levé.
Den 6
Výlet do přírodního cirku pod vrcholy M. MULAZ a CIMA DI VAL GRANDE. Procházka nádherným „ukázkovým“ dolomitským údolím, kterým protéká zurčící potok a kde se nad zelenými pastvinami s kravičkami tyčí mohutné štíty hor. Cesta k chatě M. VENEGIOTA se dá prodloužit o výstup na FORCELLA DI VENEGIA.
Den 7
Výlet do oblasti masivu M. PELMO 3168m. M.Pelmo působí jako monumentální gigant tyčící se nad krajinou. Jeho šedobílé stěny působivě vyrůstají nad řídkými lesy a loukami. Naše cesta vede k chatě RIF.VENEZIA jižní cestou ze sedla Staulanza. Cestou se nám naskýtá úchvatný pohled do skalní štěrbiny, která se rozevírá mezi Pelmettem a Pelmem. Cestou je krátká odbočka do místa, kde byly objeveny otisky dinosauřích nohou. Odjezd do Čech.
Den 8
Příjezd do Prahy v ranních hodinách.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Mayer & Crocus s.r.o., IČ 25622706.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK