Sunce, Bosna a Hercegovina, Neum, 21.4.2018, Polopenze
Sunce
Termín:
21.4. – 28.4.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:133158836
6 020 Kč (-0 %)
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Sunce
Popis

Hotel Sunce je jeden z nejmodernějších hotelů v Bosně a Hercegovině. Nachází se v bezprostřední blízkosti moře a nedalo od centra Neumu.Vybavení: hotel disponuje 400 lůžky, pokoje jsou kategorie 3* a 4*. Hostům je k dispozici aperitiv bar, TV sál, prodejna suvenýrů, pizzerie, pivnice, restaurace. Všechny pokoje jsou po kompletní renovaci, navíc nově pokoje kat. 4*. Parkování aut na přilehlých parkovištích u hotelu, možnosti kryté garáže za poplatek. Velký bazén přímo u pláže.Pokoje: Zrenovované pokoje kat. 3* jsou standardně vybaveny koupelnou se sprchou a WC, klimatizací, SAT TV, WIFI , fénem a balkónem směrem na moře nebo do parku, některé pokoje jsou bez balkónu. Pokoje 4* mají navíc LCD TV, zcela novou koupelnu a WC, nová lůžka a plast. nábytek na balkonu, sejf.

možnost jednolůžkové pokoje za příplatek 40%dětská postýlka na vyžádání - 5 Eur/denStravování: formou polopenze - snídaně bufet, večeře výběr z menu. Možnost dokoupení obědů za 390 Kč /osobu/den. Každý týden slavnostní večeře a každý večer živá hudba.Pláž- písečno -oblázková-přímo před hotelemHotel disponuje několika pokoji pro tělesně postižené.Pobytová taxa se platí na místě, 1 Eur/os./den.

Poloha
Přímo u pláže
Vybavení
recepce, směnárna, kadeřnictví, supermarket, restaurace, bar, pizzerie, obchůdky, TV místnost, pivnice, obchod se suvenýry
Pokoje
1/2 SWC KL - kat. 3* - vybavení: WC, koupelna, klimatizace, sprcha, telefon, SAT TV, moderně zařízené, francouzská postel, 1/2+1 SWC BP KL - kat. 4* - možnost přistýlky - vybavení: WC, koupelna, klimatizace, sprcha, telefon, SAT TV, moderně zařízené, francouzská postel, balkón směr park, 1/2+1 SWC BM KL - kat. 3* - vybavení: WC, koupelna, klimatizace, sprcha, telefon, SAT TV, moderně zařízené, francouzská postel, balkón směr moře, 1/2+2 Family PB - kat. 3* - Balkón směrem do parku/zeleně - vybavení: WC, koupelna, klimatizace, sprcha, telefon, SAT TV, internet (WIFI), moderně zařízené, balkón směr park, dvě přistýlky, 1/2+1 SWC BP KL - kat. 3* - vybavení: WC, koupelna, klimatizace, sprcha, telefon, SAT TV, moderně zařízené, francouzská postel, balkón směr park, přistýlka, 1/2+1 SWC BM KL - kat. 4* - možnost přistýlky - vybavení: WC, koupelna, klimatizace, sprcha, telefon, SAT TV, internet (WIFI), moderně zařízené, francouzská postel, přistýlka, balkón směr moře, 1/2+2 Family PB - kat. 4* - Balkón směrem do parku/zeleně - vybavení: WC, koupelna, klimatizace, sprcha, telefon, SAT TV, internet (WIFI), moderně zařízené, balkón směr park, dvě přistýlky, 1/2 SWC KL - kat. 4* - vybavení: WC, koupelna, klimatizace, sprcha, telefon, SAT TV, moderně zařízené, francouzská postel
Sport
tenis, potápění, šnorchlování, rybaření, šlapadla, vodní sporty
Cena nezahrnuje
dopravu, pojištění storna a léčebných výloh, služby delegáta. Pobytová taxa se platí při příjezdu na recepci - 1 Eur/os./den.
Poznámka
dětská postýlka 5 Eur/den-platba na místě
možnost dokoupení obědů za 390 Kč/osobu/den
Cena zahrnuje
ubytování na 7 nocí, 7x polopenzi za osobu
Pořadatelem tohoto zájezdu je MEDITERAN travel s.r.o., IČ 27489442.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK